Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy még nem érkezet...

Normális, hogy még nem érkezett a Paypalemre az átutalt összeg?

Figyelt kérdés
Eddig az "Add funds to your account instantly" menü alatt intéztem, de az napok óta nem működik,így a Top uppal utaltam tegnap (hétfő) este, de még nem érkezett meg.

2016. máj. 10. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

"It usually takes 1-2 business days to complete a transfer."

Eltelt 1 munkanap, nem jött meg, de nem is lett megíérve, hogy 1 munkanap alatt megérkezik. Szerintem ez teljesen normális.

2016. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is néztem, csak egy kicsit izgulok. :D Köszi! :)
2016. máj. 10. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a leggyakrabbi hibák, amik miatt nem érkezik meg 2-3 napon belül sem:

-A számlatulajdonos neve, amiről utaltad az összeget, megegyezik a PayPalon megadott névvel?

-Megfelelően kitöltötted a közleményt?


Ha ezekre igen a válasz, akkor nem kell aggódnod.

2016. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A név tuti, az én számlámmal van összekötve. A közleménybe pedig azt a hosszú kódot írtam be. Remélem nem csesztem el... :D Mármint azt a sort tuti, hogy jól írtam be, illetve mást nem is tudtam volna, mert nem volt ezen kívül semmi.

Köszi! :)

2016. máj. 10. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, éjfélkor megérkezett. :)
2016. máj. 11. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!