Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elkezdtem edzeni, hogy ne...

Elkezdtem edzeni, hogy ne csak ronda nőknek kelljek, de nagyon nehezen fejlődök és nagyon megerőltet az edzés, és fáradt vagyok, ezért kirúgtak a munkahelyemről, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Igazából tök midnegy, mert akkor is kirugtak volna, ha nem edzek, mivel nagyon nehezen ment a munka a folyamatos depresszió miatt, amiért csak ronda kövér nőknek kellek.


Igy nem lehet élni.


Pedig én csak egyszerü dolgok szerettem volna, egy tisztességesen kinéző nőt. Hát nem jár nekem ennyi? Annyit szenvedtem már az életben, más meg szépnek születik és minden (a fontos dolgok) könnyen megy neki :(


2015. ápr. 26. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Biztos te is duci vagy azért nem jár neked jobb! Edzél sokat! Helyes táplálkozás! És nem árt egy új munkahely keresése sem.
2015. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Rona es kover vagy, raadasul meg negativ es rosszkedvu is. Csodalom, hogy egyaltalan barkinek kellesz igy. AZ eleg nem fair es sosem lesz AZ. Ebbe vele kell torodni es kuzdeni a valtozasert.

Udv, egy ronda, kover no, aki mar nem is annyira kover mert nem sir a szaja hanem dietazik es edzeni jar.

2015. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Le lehet szavazni, de ez akkor is igy van. Azert faj ennyire, mert tudod hogy igaz.
2015. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

el lehetne gondolkodni azon, hogy mi volt előbb:


az elönytelen kinézet vagy a negativitás...


amugy nem vagyok kövér, éppen, hogy vézna vagyok. És alacsony. Halálos kombó

2015. ápr. 26. 14:58
 5/20 anonim válasza:

Gondolom más is ráismer melyik népszerű internetlegendát parodizálja a kérdező :)


De azért nem egészen így történt..

2015. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Ha így beszélsz a nőkről, az embertársaidról, ne is haragudj, de nem jár neked semmi jobb és szebb. Edzhetsz amennyit akarsz, de ilyen ocsmány belsővel soha nem leszel boldog. Kezdjük ott, hogy a parasztságod mellett még elképesztően negatív is vagy. Ha ezen nem tudsz változtatni, ne is várd hogy bármi más változzon. Egy ember szépsége első sorban belülről fakad. Szóval azt tanácsolom, hogy felejtsd el a "csak ronda kövér nőknek kellek" gondolatot és fordulj magadba egy picit. Legyél vidám, hálás azért amid van, örülj az apróságoknak, mosolyogj és nem csak jobban fogod érezni magad, de talán találkozol olyan nővel, aki megfelel az igényeidnek. Ismétlem, ne csak a külsejét figyeld, hanem azt hogy hogy érzed magad mellette. Sok sikert!
2015. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Interferencia ***** válasza:
Annyit szenvedtem már...
2015. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az kizártnak tartom, hogy egy ronda nővel érezzem jól magam, mivel a nők is a szép pasikkal érzik magukat jobban. És itt nem játszik a BELSŐ, mivel hogy az senkit sem érdekel igazából
2015. ápr. 26. 15:06
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Elegge el vagy tevedve ha szerinted a belso nem szamit. Te szivesen kennel egyutt egy buta p.csaval? Ha viszont tenyleg egy csinos de nagyon buts lanyt akarsz akivel csak szexelni lehet, beszelgetni nem, jovot tervezni meg annyira sem, akkor ne ITT toltsd AZ idod sirassal hanem koltozz AZ edzoterembe.
2015. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nincsenek nagy igényeim. Olyan elszállt kérés, hogy egy átlagos nő legyen, ne ronda és dagadék? Egy totál átlagos, nem hasas nő!


Eleve tudjátok milyen érzés ott rohadni a kondiba és csinálni azzal a tudattal, hogy az áhitott nők meg SEMMIT nem csinálnak? SEMMIT!


két honapja járok és mindig a kiba fájdalom, nulla fejlődés, SEMMI nem látszik rajtam, nem lettem erősebb sem. CSAK A FÁJÁS VAN ÉS A FÁRADTSÁG!


miből élek meg ezután?

2015. ápr. 26. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!