Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nálatok hogy volt az első nap?

Nálatok hogy volt az első nap?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek diákmunkásként dolgozni az Electroluxba. Ez lesz az első munkanapom, és nagyon izgulok. Elsősorban az ott dolgozóktól szeretném kérdezni, hogy nektek hogy volt, mikor először mentetek? Olvastak jelenlétit, és akkor szóltatok, hogy újak vagytok? Megmutattak mindent, hogy hogyan kell csinálni? Tudtátok kihez kell fordulni segítségért? Az a baj én nagyon rágörcsölök az új dolgokra. Munkaruha ugye nem kell, saját ruhába mehetek? Félek, hogy odamegyek, és nem fogok tudni semmit...

16/L



2016. júl. 2. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a hozzáállással, hogy izgulsz hogy jó legyen nagyon gond már nem lehet. :)

Én csak promóter/hostesskedtem Média Markt-ban, de hasonlóan mehetnek a dolgok.


Ha megérkezel ott bemutatkozol, az elején vevőszolgálta/bizti őr szokott állni általában, és jelzed h dolgozni jöttél, először vagy itt. Ő beenged, talán itt alá is kell írni a neved már, vagy szól egy kollégának, és megmutatják merre van az öltöző.

Az eladóknak köszönj és mutatkozz be. Ha ezek megvannak, már semmi baj nem lesz, ha valamit nem tudsz, segítenek. :)

2016. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Odaértek felolvassák a névsort, jelzed, h ott vagy. Majd bementek, elmondják nektek a munkavédelmet. Aláírjátok a papírt és lementek a munkaterületre ott elmagyarázzák, hogy mit, hogyan kell csinálni. Ha valamit nem értesz vagy elakadsz munka közben akkor kérdezzél nyugodtan. Nem fogják leszedni a fejed. Nekünk mindig azt mondják hogy inkább kérdezz meg valamit többször minthogy 1 hiba is legyen. Ne féljél valószínűleg egyszerű robot munkát adnak majd. Ruha pedig hosszú nadrág, zárt cipő. A jelenlétit ne felejtsd el megírni, aláírni majd munka végén a műszakvezetővel vagy valamelyik vezető dolgozóval aláíratni mert különben nem kapsz fizetést. Remélem tudtam segíteni.:)

Sok sikert

2016. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! Kicsit megnyugtattatok. Mindkettőtök válaszában volt számomra hasznos, úgyhogy megy a zöld :)
2016. júl. 4. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!