Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Neten van valami olyan pénzker...

Neten van valami olyan pénzkeresési lehetöség amit gépröl tudok csinálni?

Figyelt kérdés
12 orám van rá mindegy milyen melom van, nem kell csinálnom semmit, ha akarom végig gépezek, gondoltam hogy elemzek csapatokat, és neten fogadok tudnám követni folyamatasoan a sporteseményeket eredményeket :D
2016. júl. 3. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha lenne ilyen, ami biztosan fizet és nincs semmi trükközés, akkor senki nem menne el dolgozni hanem otthonról keresné a pénzt.
2016. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
online póker.
2016. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
persze! Programozás, fordítás, oktatás, weboldal szerkesztés, 3d tervezés, tanácsadás, stb
2016. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elsö válaszolo, volt már olyan munkám :D pussz <3 vagyis munkának nem nevezném, csak csibálgattam egy két hétig
2016. júl. 3. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nagyon megérte ha csak egy két hétig csinálgattad.
2016. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

X') egyet értek... Ha olyan jó lett volna, akkor nem itt érdeklődne a kérdező. Ám ami netes melo azokhoz kicsit jobban kell érteni mint az átlag netező nép.

Pl jó lenne tudni mik azok a dolgok amikhez értesz.

Én pl szobrászkodok/varrok s eladom. Otthoni melo, netes is és hobbi.

2016. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ideje visszatérni ehhez a korábbi netes munkádhoz, nem?
2016. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, egy webshopot csináltam.. két hét alatt össze is pakoltam
2016. júl. 8. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!