Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valamilyen alternatív...

Van valamilyen alternatív pénzkeresési lehetőség, amivel 1 hónap alatt szerezhetnék 200ezer forintot?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: nem a könnyű meggazdagodást keresem, csak az adósságaimat szeretném kifizetni, mielőtt bajba kerülök. Kérlek ne írjátok, hogy menjek dolgozni -már egy ideje munkát keresek, és továbbra is keresni fogok, de mivel speciális helyzetben vagyok, ez lehet h eltart egy ideig. Viszont az adósság rendezése nem várhat tovább, ezért azon gondolkodom, hogy elmegyek utcazenélni, vagy akár koldulni... de egyelőre még nem tudtam erre rászánni magam. De arra is gondoltam, hogy lehetnek más lehetőségek, olyan, ami még eszembe se jutott; ebben kérnék segítséget -van valakinek valami ötlete, hogy mihez kezdhetnék? Természetesen csak legális lehetőségek érdekelnek.

2015. máj. 12. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen speciális helyzetben vagy? Munka nélkül nem igazán van lehetőséged pénzt keresni.
2015. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nincs. Ha van is, senki nem fogja elmondani.
2015. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Kezdetnek eladhatod a telefonodat, tv-det, számítógépedet amiről netezel. Utána a netet és a kábletv-t is lemondhatod.


Máris megvan a 200e.

2015. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Kérlek ne írjátok, hogy menjek el dolgozni :"DD

Munkát nem keresni kell hanem elvállalni és csinálni...

Főleg ha kell a pénz.

2015. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!