Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DPD küldött csomagját nem...

DPD küldött csomagját nem tudtam átvenni. Hányszor próbálják majd megint kiküldeni?

Figyelt kérdés

Ez volt pénteken, küldtek egy emailt hogy hétfőn megpróbálják megint, és értesítsem őket hogy jó e nekem.


Az Önnek feladott 1xxxxxxxxx9 számú csomagot hiányos cimzés miatt nem tudtuk kézbesíteni. A gyors kiszállítás érdekében kérem egyeztessünk.


Előző cim:


Sxxx xxxxxxd

2xx1 Bxxxxxxxx,Dxxx u. x1.

30 6xxxxxx

hétfőn vinnénk a csomagot kérem jelezze napközben áttudja-e venni a cimen.


Ezt küldték, vissza is írtam, e-mailben hogy jó, de nem jöttek. Vagy hogyan kéne őket értesítenem hogy megkapják az infót?


DPD oldalán csomagszám alapján ezt írja...

Sajnálatos módon, a küldemény az előrejelzéssel ellentétben nem lett kiszállítva.

Hiányos, nem megfelelő címzés


Igaz az utca úgy volt megadva hogy Dobó u. a Dobó István u. helyett ez gond? ezt is helyesbítettem, de csak emailben tudtam.



#eBay #csomag #futár #DPD #futárszállítás
2016. júl. 5. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonon kellene velük beszélni, mert úgy a leggyorsabb és legbiztosabb.
2016. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ma hívtam , elvileg holnap már hozzák. De mintha az e-maileket észre sem vennék.
2016. júl. 7. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekünk nincsenek jó tapasztalataink! :-(

Teljesen mindegy, hogy magánszemély adja fel a csomagot vatera-futáron keresztül, vagy cég szerződéses partnerként, egyiknél sem képesek normálisan kiszállítani. Lekövetni pedig szinte lehetetlen a csomag útját. :-(

Mikor nagy háztartási készüléket vásároltunk egy üzletben, kiértesített a DPD, hogy 15-17 között jön a futár, akkor 11 órakor érkezett a házunkhoz és telefonon hívott felháborodva, hogy miért nem vagyunk otthon. Péntek lévén közölte, akkor majd hétfőn hozza, mert már nincs ideje délután visszajönni a csomagunkkal. :-o Hivatkoztam neki a cégük által kiadott délutáni időpontra, amiről kijelentette, az marhaság, amit a központ küld. :-o Rábeszélés és borravaló felajánlása miatt, mégis kihozta pénteken, de este 20 óra magasságában. :-(

Decathlon-nál pénteken, online vásárolt termékek esetén, szombaton kaptunk egy levelet, miszerint átadták a DPD futárnak a csomagokat. Hétfőn még nem volt a DPD redszerében. Telefonos érdeklődésre közölte a DPD, ők még nem vették fel, talán majd a mai (hétfői) napon. Erről este jött is az értesítő, kedden kézbesítik, reggel küldenek egy újabb értesítést egy órás kézbesítési időről. Ezt elfelejtették! Sem sms, sem e-mail nem jött. Felhívtam őket délben, kiderült még fel sem dolgozták, még a kiszállítást végző részleghez sem érkezett meg, azaz aki felvette még le sem adta. :-o Lényegében nem is tudták, hol vannak a csomagok. :-( Csütürtökön hozták ki, de ismét nem akkor, amikorra jelezték üzenetben. Délelőttre jelezték, késő délután jött.

Csomagfelvételnél sem jobb. Egész nap otthon kell lenni, hogy várja őket az ember. :-(

Legutóbb 10 óra magasságában látom megáll a DPD autó, kiviszem a küldendő csomagot a kapuba. A futár be megy a szembelévő irodaházba, pár perc múlva kijön, beszáll az autóba és elhajt. :-o 15 órakor ismét jön, akkor már hozzánk. Említem neki, délelőtt, miért nem vitte el a csomagot. Arról akkor még nem kapott utasítást a központból. :-o "Uram! Ezért késünk állandóan, mert összevissza szervezik ezt az egészet! Soha nem tudja a farok, mit csinál a fej!" :-(

A Royal futár sem különb sajnos. Hasonlók a tapasztalatok. :-(

2016. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, igen.. Én ezt a csomagoz az ebay ről rendeltem, uk bol jött. Rendben lehozták ide magyarba. De amit még írtam, hogy maguktól nem tudnak intézkedni, csak hívásra(mert emailt nem ismerik, de akkor miért van ügyfélszolgálat), az kicsit idegesítet. Meg mikor hívtam öket, megbeszéltük h pénteken hozhatják, és megkérdeztem, hogy mikora várhatom, ő azt mondja nem tudja, hívjam fel őket pénteken és akkor meg mondja(habár ennyire nem érdekelt). Végül aztán rendben le hozták.
2016. júl. 20. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!