Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyedül maradtam apa és...

Egyedül maradtam apa és rokonok nélkül csecsemő kisfiammal. Minden örökségem 16 millió forint, tudom ez soknak hangzik de nekem teljesen egyedül fel kell nevelnem a picit. Ötletek, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok erre a Humor Herold de normális válaszoknak örülnék.köszönöm!Lakásunk van. Nem tudom eldönteni mi jó, milyen befektetés mellett tudnám a legbiztosabbá tenni a jövőjét. Lakás kiadásra? Államkötvény? Egyéb?
2016. aug. 1. 21:37
 1/4 anonim válasza:
65%
Szerintem a lakás vásárlás a legjobb befektetés, ki tudod adni, és folyton lesz belőle bevételed. Olyan városban érdemes, ahol magas bérleti díjat tudsz kérni, pl. Sopron, csillagászati árakon adják ki az albérleteket. Berendezés nélkül érdemes, hogy a lehető legkevésbé tudják lelakni.
2016. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Én ingatlant már nem mernék venni, nagyon felfújták a lufit.

Állampapír szerintem is megfontolandó.

2016. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

A jelszó: diverzifikáció!


Képzeld el, veszel egy lakást, és másnap leég.


Aztán vagy fizet a biztosító, vagy nem.

2016. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Svájci frank. Aztán majd tanittasd belőle a gyereket, az a legbiztosabb befektetés.
2016. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!