Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ÉLŐ...

Mi a véleményetek az ÉLŐ fogadásról?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon írta valaki hogy ő azt szokta játszani és érdemesebb, könnyebben lehet nyerni így? Először kicsit szkeptikus voltam vele, majd nyertem néhányat, de kitudja lehet, hogy csak szerencse volt. Így viszont ami sokat segít nekem, hogy látom a csapatokat kik játszanak, a statisztikákat, ha pl 45-60 perc eltelt, valamelyest jobban lehet előre látni mint amit nem.

Nem egyszer volt félidőben olyannál amit tettem pre-match fogadással, hogy láttam ez bizony lefőtt...



2016. aug. 4. 23:26
 1/1 anonim válasza:
Ne csinald....az ordog jateka...tonkre teszi az eleted...sokaig jatszotam en is..tudnek meselni...egyszer be jatszotam 10 ezerbol 270 ezret ugy hogy csak szogletekre fogadtam...szep volt jo volt...ki utaltam..vissza szaltam 100k val..el buktam...majd csak toltam bele a penzt...10,20 k val havonta...majd multhonapban bele toltam 55k...mondanomsem kell hogy be buktam aprankent az egeszet..ki is tiltotam magam 5 evre...tegnap fizetes volt azon kaptam magam hogy regisztraltam az unibet es meg jatszotam vidit szogletre...nyertem is 30k..mar 20 k el buktam belole...:) szoval ha hallgatsz egy regi vesztesre nem jatszol es te leszel az igazi nyertes
2016. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!