Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hűtőgépcsere-program 2016....

Hűtőgépcsere-program 2016. július, kapott már valaki értesítést?

Figyelt kérdés
Esetleg valami ahol tudnék érdeklődni az elbírálásról?
2016. aug. 11. 06:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Én sem kaptam még értesítést, pedig lassan intézkedhetnének már.
2016. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Rostás Gabi válasza:
Mi is pályáztunk, de még semmi értesítés nem jött, gondolom a szokásos bürokrácia, majd talán hónapok múlva.
2016. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nekem ma jött meg a támogatói okirat.
2016. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Mamóca válasza:
Én is nagyon várom már! Küldenek e-mailban is értesítést, vagy csak postán?
2016. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak:-Hol laksz? :D Komárom-Esztergom megyében még híre-hamva sincs,bár nem is baj,még a cash nincs meg rá :-D :-D :-D
2016. szept. 6. 14:41
 6/23 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:


Győr-Moson-Sopron megye.

emailben küldenek egy értesítőt, hogy elbírálták a pályázatot és be kell lépni az ügyfélkapun keresztül megnézni az eredményt.


ott ha kaptál támogatást le kell töltened az okiratot majd kinyomtatni.

ha ez megvan, mehetsz vele a boltba.

kiválasztod a hűtőt, és a megadott támogatás összegével kevesebbet kell fizetned.


én ma vettem meg a hűtőt, pénteken fogják meghozni az újat és viszik el a régit.

2016. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Mamóca válasza:
Milyen sorrendben történik az elbírálás? Régiónként? Mert én még semmit nem kaptam, pedig 3-askával azonos régióból adtam be a pályázatot.
2016. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Én beléptem az oldalra, ahol pályáztam és ott láttam meg a pályázatom alján az eredményt. Figyeltem az e-mailem, de vagy nem kaptam ertesítést vagy csak a sok reklám között elkerülte a figyelmem.

Hajdú-Bihar megye, szeptember 05.

2016. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha belépek, és a listában nem vagyok benne, az oldal alján meg ott, hogy "Pályázatfeldolgozás" semmi sincs, az azt jelenti, hogy később még felkerülhetek a listára támogatottként (Budapest), vagy az a 9000-es lista vajon már végleges? Én csak most vettem észre, hogy létezik egyáltalán, emil nem jött. ha még nem végleges a lista, melyik régió nem végleges még benne? Egyik se?
2016. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Mamóca válasza:
Hol lehet megtekinteni a listát?
2016. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!