Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hűtőgépcsere-program 2016....

Hűtőgépcsere-program 2016. július, kapott már valaki értesítést?

Figyelt kérdés
Esetleg valami ahol tudnék érdeklődni az elbírálásról?
2016. aug. 11. 06:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Támogatott pályázatok listája itt:

[link]

2016. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem múlthét pénteken meg is jött az új hűtő.


(GY-M-S megye)

2016. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Van egy újabb, majdnem 10000-es, szept. 23-i lista!!!


[link]

2016. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Mamóca válasza:
Van egy újabb lista fent a pályázati oldalon. Nálam ma, az ALT+F4 kombináció (keresés a listában) nem működött. Végig kellett böngésznem nagyon sok oldalt. Abban benne szerepel az én nevem is, de még nem kaptam róla értesítést, és a pályázati oldalon sem látom.
2016. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Mamóca válasza:
Bocsánat, ALT+F kombinációt akartam írni.
2016. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azért nem működött, mert nem Alt+F, hanem Ctrl+F.


Benne vagyok a listában, nyertem! :)

2016. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként e-mail is jött, azt hamarabb észre is vettem, mint magát a listát.
2016. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 zender006 válasza:

Olyankor mi van ha nincs az a típus amit a pályázatba beleirtunk?

A medai marktban néztünk ki egyet de már nem is hozza, hogy lenne belőle.

Szerintetek mennyire van ez megkötve?

A kereskedővel meglehet beszélni?

Vagy mi a teendő?

2016. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bármilyen azonos energiakategóriájú gépet meg lehet vásárolni, mint amire a támogatást igényelted.


pl. ha egy A+++ -os AEG hűtőszekrényt néztél ki, de nincs, akkor bármilyen más A+++-osat választhatsz helyette.


Viszont én beszéltem (GYMS megye) a helyi Media Markt-os HGCS háztartási nagygép osztályvezetővel, ő azt mondta, bármilyen típust tudnak rendelni.


Menj be az áruházba és ki kell kerestetned.


Én egy AEG-et vettem, ez nem volt fent a honlapjukon, sem pedig a modellszám alapján nem találták az eladók. Csak a cikkszám alapján tudtak rákeresni és sikerült az utolsó darabot a központi pesti raktárból megrendeltetnem. Épp azon a héten 1 Ft-os kiszállítási díjjal.


Bármi kérdésed/kérdésetek van nyugodtan keressetek akár pm-ben, szívesen segítek.

2016. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Olyankor mi van ha nincs az a típus amit a pályázatba beleirtunk?"


Bármilyen típust választhatsz helyette ugyanabból a márkából ugyanott, vagy megrendelheted náluk, vagy pedig a programban részt vevő másik kereskedőnél keresheted ugyanazt a típust.


"A medai marktban néztünk ki egyet de már nem is hozza, hogy lenne belőle.

Szerintetek mennyire van ez megkötve?"


A mediamarkt szerintem esélyes, hogy elől tudja ásni valahonnan ugyanazt a típust, amit kinéztél, csak várni kell rá. Meg van kötve: fel vannak sorolva a programban részt vevő márkák és kereskedők, csak ezek közül választhatsz. De ha a felsorolt márkákon belül te olyan típust szeretnél, ami nincs benne a listában, azt is megveheted, és szólhatsz, hogy vegyék fel azt is a listába. Újabb márka viszont nem vehető fel a listába."


Ezeket most emlékezetből írtam le, de itt vannak a tudnivalók, hogy utánanézhess te is:

[link]

2016. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!