Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen elküldtek valamit amit...

Ebayen elküldtek valamit amit meg se rendeltem és azt akarják hogy fizessek. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Írtam az eladónak ő azt válaszolta sajnálja, fizessem ki és a későbbiekben visszatérítik az árát. Természetesen hiába nem nagy összeg szerintem természetes hogy nem fizetek azért amit nem rendeltem. Még akkor se ha visszatérítik. Tegnap volt a fizetési határidő. Mire számítsak?

2016. aug. 14. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem értek hozzá, de sokszor rendeltél már tőlük?
2016. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez az, én is azon töröm a fejem, honnan tudták milyen címre kell küldeni, ha nem rendeltél tőlük?
2016. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez valami átverés lehet vagy a történeted nem teljes, én még nem láttam az ebay-en olyat, hogy ne előre kellett volna fizetni.

Az, hogy fizess és majd visszatérítik ugyancsak hülyeség és nyilvánvalóan nem is térítenék vissza. Ha valóban ez a helyzet, ne fizess egy vasat sem! Honnan jött egyébként az áru?

2016. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

"Írtam az eladónak"

Ha senkitöl nem rendeltél, honnan tudod hogy ki az eladó?

És ő honnan tudja hogy te ki vagy?

Nem az történt, hogy megrendelted, majd meggondoltad magad, bízva abban, hogy ha nem fizeted ki, akkor nem küldi el?

2016. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendeltem olyan terméket csak nem tőle. Max ránéztem az övére is, de hogy honnan tudja a címem arról fogalmam sincs. Egyik nap megjelent a rendelt dolgaimnál "Pay now" felirattal. Nem tudom mire vélni, mára eltűnt mert lejárt a fizetési határidő. Egyenlőre semmi nem történt.
2016. aug. 14. 15:59
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

"Egyik nap megjelent a rendelt dolgaimnál"

Akkor mégis megrendelted, max figyelmetlen voltál és véletlenül sikerült.

2016. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Bizony, akkor te megrendelted!
2016. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy azt több mint egy hónapja nézegettem... Ehhez közöm nem volt. Csak tudom mit rendelek vagy mit nézegetek meg mit nem. Nem azt volt a kérdés hogy szerintetek rendeltem-e, de köszönöm..
2016. aug. 14. 18:20
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

"Csak tudom mit rendelek vagy mit nézegetek meg mit nem."


Ezek szerint mégsem tudod. A teendő az, hogy fizetsz, főleg, hogy nálad van a termék.

2016. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Jó, oké, tegyük fel, nem rendelted meg: arra viszont még nem adtál választ, hogy akkor honnan a csudából tudná az eladó a TE ADATAIDAT meg a CÍMEDET?


Ne is haragudj, de én is eladó vagyok, más oldalon ugyan, de ha nálam nem vásárol Gipsz Jakabné, akkor én nem fogom tudni az Ő címét, email címét - ergo semmilyen kapcsolatba nem tudok lépni vele...

2016. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!