Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten várható a közeljövő...

Budapesten várható a közeljövőben munkásfelkelés a borzasztó, latin-amerikai szintű megélhetés miatt?

Figyelt kérdés

70-80-90 ezres éhbérek, amikből még egy szobát se lehet fenntartani, 2 szobás lakásokban nyomorognak 4-6 an a munkások és szarul élnek.


Várható hogy fellázadnak?


2016. aug. 26. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyik reggel a farkamat mostam, akkor vettem észre, hogy marha nagy gond van. A bal herém kisebb mint a jobb, a jobboldali, tehát nagyobb!
2016. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem éltél Dél Amerikában, én igen, és tudom, hogy a mai magyar viszonyok az ottanihoz képest majdnem magas középréteg. Én viszonylag jól kerestem a Siemens- Martin kemence mellet, de dolgozni is kellet érte, viszont a gyárban akik mást dolgoztak, még felét se keresték annak, amit én. És ez a kohászat még egy jól fizető dolog volt ott. Nem igazán lázadtak, legalábbis én 15 évig dolgoztam ott, nem volt lázadás, beszélték a munkások, hogy kevés a pénz, de nem volt más, úgyhogy csinálták.
2016. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!