Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten várható a közeljövő...

Budapesten várható a közeljövőben munkásfelkelés a borzasztó, latin-amerikai szintű megélhetés miatt?

Figyelt kérdés

70-80-90 ezres éhbérek, amikből még egy szobát se lehet fenntartani, 2 szobás lakásokban nyomorognak 4-6 an a munkások és szarul élnek.


Várható hogy fellázadnak?


2016. aug. 26. 19:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
62%
Én sem értem, hogy a fenébe élnek meg ennyiből, amikor lakhatást se lehet fizetni. Az utóbbi években nagyon lezüllött a fővárosunk életszínvonala... nagyon drámaian.
2016. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Újra itt vagy, Balázska?

Az a baj, hogy nem dolgozol eleget, mert állandóan van időd ide írogatni.

Ha dolgoznál, pénzed is lenne.

Hányszor írjuk még le neked ugyanazt?

Nem az a jellemző, hogy a fővárosban 70-80-90 ezret keres valaki.

Én vidéken, méghozzá az elmaradott keleti részen 150 felett kapok kézbe, egy érettségivel.

A párom ugyanitt keleten, egy egyszerű szakmával 300-hoz közelít.

Itt, az ipari parkban a gyári szalagmunkás is megkap nettó 150-et.

Kamu, hogy Pesten nem így van.

Ott még többet kapsz.

És nem kell egyedül szobát bérelni.

Az embernek van általában párja.

Ha meg már ketten megkeresitek akár gyári munkásként a 150-150-et, meg ne magyarázd már nekem, hogy nettó 300-ból nem lehet normálisan megélni!

Bár privátban megírtad nemrég, hogy nő nincs a képben, és esély sincs rá.

2016. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Áhh, cseppet sem feltűnő, hogy az előző, ugyanerről szóló kérdésedet 19.14-kor írtad ki, ez meg épp 19.44-kor került ki, pontosan fél órával később.

Nem, kicsit sem egyértelmű, hiszen mi nem tudjuk, hogy fél óránként lehet kérdést kiírni.

Véletlenül sem jövünk rá, hogy számolod a perceket, mikor írhatod ki újra...

Nap mint nap felismerünk, mindig egy picit átfogalmazod, de a lényeg ugyanaz.



http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Olvassátok el, vicces lesz.

2016. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

így van, mindenki 150 kilót keres legalább..


azért van tele a net azzal hogy nem tudnak a magyarok megélni..


rengetegen a feléből élnek..

2016. aug. 26. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Te még fiatal vagy, nem kéne mindent elhinni, amit a neten látsz/olvasol.

Ezt egyébként a 60 éves apámnak szoktam mondani, de nála elnézem, mert egy más világban nőtt fel.

Neked tudnod kellene szelektálni. Egy nő nem úgy néz ki, ahogy azt a pasiknak szóló oldalakon látod, csak szólok! Az csak illúzió!

Egyeseknek érdekükben áll ezt a látszatot kelteni.

Basszus, nekünk nincs diplománk, és a környezetem nagy részének sincs. Nem prolik, mert dolgoznak, elvannak, csak sokaknak nincs.

De konkrét minimálbéresből 1 főt tudok, egy régi barátom.

Van idős asszony is, aki takarítani jár, annyi "megrendelője" lenne itt a poros, koszos elmaradott térségben, hogy sokszor vissza kell utasítania, mert nincs ideje mindenhova elmenni.

Kávézóban a pultos szomszédlány sem minimálbért kap.

A szalag mellett dolgozó haverunk 120-150 között, műszakpótlékoktól függően. Ő asztalos, köze nincs a gyár tevékenységéhez, egyszerű betanított munkás.

Tescoban eladó utcabelink 100 alatt nem hoz haza, pedig polcot rakodni megy be.

2016. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Budapesten kevesen keresnek ténylegesen minimálbért.
2016. aug. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen latin-amerikai szintű megélhetés?


'70-80-90 ezres éhbérek, amikből még egy szobát se lehet fenntartani, 2 szobás lakásokban nyomorognak 4-6 an a munkások és szarul élnek'


Benne van a kulcsszó a kérdésedben, munkások. Szerinted ezek milyen diplomával rendelkeznek? Mérnöki, orvosi? Semmilyen. Akkor?


Várható hogy fellázadnak?


Nem, mivel ezek primitívek és ebbe bele is törődtek már rég.

2016. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet ezt a fickót letiltani a gyakori kérdésekről??????? Komolyan kérdem. Ez lassan felér valamiféle lázítással, amit ez csinál.

Este buli előtt beugrok a haveromhoz a rendőrségre mert ma szolgálatban van, kajak megkérdem nem lehet e lenyomoztatni ezt az idiótát, mert én már agybajt kapok a napi 5 kérdésétől!!!!!!!!!!

2016. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Balázska a gyakori fizetett bérkérdezője, nélküle nem olvasná az oldalt senki, mindenkinek szüksége van egy vadmarhára, hogy lehessen min nevetni. Ezért az oldalon mindig lesz egy Balázska!
2016. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fürge rókalábakat szoktál hallgatni? :-)
2016. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!