Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam egy könnyű online...

Találtam egy könnyű online pénzkeresési lehetőséget. Mik lehetnek a veszélyei?

Figyelt kérdés
Nem kérnek pénzt, sem regisztrációkor sem később. A feladat annyi, hogy kb. 0,5-9 perc közti videókat kell "nézni" és az ember erre pontokat kap [csak mennie kell a videónak és amikor visszaérsz beírod az ellenőrzőkódokat]. Most 4 pontot kapok vidinként +napi 4pontot még kb 2 kattintásból. 1000 pont a legújabb Ninteno, 3600 az új iPhone és hasonló fincsi árakon vannak a dolgok. Napi 100 pontot simán össze tudok hozni. Nem kértek se pénzt, se bankkártyaszámot. Lehet valami veszélye?
2010. ápr. 22. 02:13
 1/3 A kérdező kommentje:
még annyit ide hogy nem ismerem a reklámozásra vonatkozó szabályokat de aki dob egy e-mailt annak szívesen megírom az oldal címét, esetleg küldök meghívót
2010. ápr. 22. 02:20
 2/3 anonim ***** válasza:

veszélye nem igazán van, de felesleges időpazarlás, mert az egész egy kamu. (tudom, melyik oldalról beszélsz...)

22/L

2010. ápr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kamu, de el kell hogy keserítselek, sosem jön össze az a dolog, amit szeretnél. Max a végén kell küldened egy emelt díjas telefont, hogy elérd a pontokat. És máris támogattad az oldalt és pénzt dobtál ki.


Amúgy melyik ez az oldal? Én is egyet ismerek.

2010. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!