Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri még Angliába emigrálni...

Megéri még Angliába emigrálni 19 évesen mindenféle végzettség nélkül kis tőkével?

Figyelt kérdés
280E el? Mennyi idő alatt kapnék állást? Ti hogyan intéztétek a szállást? Mennyibe került 1 kis garzon/szoba? A repülőjegyet hol vettétek, mennyiért, melyik repjegy a legolcsóbb?
2016. szept. 12. 13:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
62%-os: Hazugság hogy kinn minden drágább, ezt tudom énis. Külföldről inportálják az árut am9i olcsóbb és a magyar termelők sírnak, hogy a bio-szarjaikat senki se veszi meg méregdrágán.
2016. szept. 12. 14:47
 12/24 A kérdező kommentje:
Írországba konkrétan olcsóbbak az ingatlanárak mint Magyarországon, ausztria keleti felén is, angliában fogalmam sincs de meg fogom nézni, esetleg a 48%-os megírhatja. Szállást hogy intéztetek?
2016. szept. 12. 14:48
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, ha ilyen okos vagy, ráadásul itt is csak a "48%-os" mese habbal sztoriját hiszed el, akkor minek írtad ki egyáltalán a kérdést...? Ezzel nyugtatod a lelked, hogy aztán majd koppanj? Hajrá!
2016. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb az ingatlan ausztriában meg írországban? :D jaj te el vagy tévedve barátom, de tudod mit, menj el train inspectornak aztán majd ha bejön az élet ne felejts el ide visszajelezni...
2016. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ha ilyen okos vagy, ráadásul itt is csak a "48%-os" mese habbal sztoriját hiszed el, akkor minek írtad ki egyáltalán a kérdést...? Ezzel nyugtatod a lelked, hogy aztán majd koppanj? Hajrá!"


Másképp. Csak aki ferdít azt utálom, mert tisztában vagyok az árakkal, racionális válaszokat várok. De az nincs úgy, hogy külföldön drágábbak az árak. Magyarban 100E alatt tuti alig van pár romos albérlet, és tovább emelkedik az áruk.

2016. szept. 12. 15:48
 16/24 anonim ***** válasza:

Londonban 1300-ert az egesz csaladdal? Hany szobas es hanyas zonaban?


En se hiszem el a 3000+ fontos havi keresetet vonatvizsgalonak.

2500 a diplomas kezdokereset a Cityben.

Vonatvizsgalonak meg meg diploma se kell.


De ha ennyire igaz, megirhatnal melyik cegnek dolgozik, megneznem az allashirdeteseiket, fluent az angolom, hatha felesleges tovabbtanulni. 😂


Lakasarak attol fugg, hogy hol szeretnel venni.

Google a baratod, sok infot megvalaszol.


Egyebkent, hogy a kerdesedre valaszoljak - es nem nagyon ajanlomc hogy kovessetek a peldamat:

- jelentkeztem egy gondozoi allasra

- Skype interju

- training datumokat megadtak

- trainingre kiutaztam wizzairrel

- aztan haza

- vartam az ajanlott munkakat

- adtak melot

- kirepultem Lutonra

- onnantol a ceg allta az utazasomat

- megerkeztem a munkahelyre egyben ott is laktam, kaptam kajapenzt is es elkezdtem dolgozni.

2016. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Londonban csak egy vacak szoba £600+ es 8-10-en laktok egyutt, a belvaros - ahol a legtobben dolgoznak - meg kb. 40-60 percre van a haztol es az utazas is koltseg. Mellette 7,20 a minimalber ado elott.


De videken se nagyon fogsz £250-ert egesz lakast berelni nagyobb varosban, raadasul ott meg kevesebb munka van, foleg az angolt nem beszelo migransoknak.

2016. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"foleg az angolt nem beszelo migransoknak.

"


Ez kedves volt. :D 6 éve tanolom az angolt...

2016. szept. 12. 17:35
 19/24 anonim ***** válasza:

6 ev, lemegyek hidba a 6 evtol.


Ez az altalanos, akik kijonnek nem tudnek beszelni. Aki "kozepfokuzott" az max. makog. De ha nem inged, je vedd magadra.


Viszont ne abbol indulj, ki amit a 48%-os ir hogy az ismerose 3000 felett keres havonta vonatokat ellenorizve.


A minimalber £1000 korul van

Szoba Londonban 3-as es kintebbo zonakban £150+ duplaszoba, osztott szoba azaz egy masik emberrel alszol egyutt £75

Single szoba ritkabb (1:4-hez az arany) £110


Egy buszit £1.5 vagy mennyi

hetiverlet TFL honlapjan fennvan Google


Szakma es ho nyelvtudas nelkul ne szamolj £1500-nel tobbel azt is pluszorakkal, nem hogy £3000-rel.

2016. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hitelt kéne fölvennem hogy több legyen a tőke.


1000EUR ból vidéken meg lehet élni.

2016. szept. 12. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!