Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri még Angliába emigrálni...

Megéri még Angliába emigrálni 19 évesen mindenféle végzettség nélkül kis tőkével?

Figyelt kérdés
280E el? Mennyi idő alatt kapnék állást? Ti hogyan intéztétek a szállást? Mennyibe került 1 kis garzon/szoba? A repülőjegyet hol vettétek, mennyiért, melyik repjegy a legolcsóbb?
2016. szept. 12. 13:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ki lehet jonni kevesebbel is, (nyilvan minel tobb annal jobb) csak nem szabad valogatosnak lenni.


A legtobben ott rontjak el, hogy nem hajtjak a munkakeresest. Es itt minden eltoltott nap nagyon draga!!!


Ha nem igy kezdtem volna akkor leirom hogy csinaltam volna:

- keresek online magyaroknal egy £75-os osztott szobat

- felmegyek facebookon magyar csoportokba, kikerdezem oke mi kell

- megnezem a kozeli munkaero-kolcsonzo ugynoksegek cimet, kinyomtatom oket, listaba szedem hogyan tudok egyik helyrol a masikra eljutni

- irok egy oneletrajzot, kinyomtatom vagy 50 peldanyban beteszem egy gumis mappaba

- kartyafuggetlenitem a telefonomat, teszek ra roamingot a biztonsag kedveert

- ha tudom mikor jovok ki, akar online is jelentkezem munkakra

(ha trukkos akarok venni veszek ottho angol Sim-et magyaroktol online paypallal meg feltoltot ra)

interjut szervezek a leszallasom utanra xD ha sikerul

- valtok otthon fontot

- repjegyet veszek, ha olcso, ha nem autoval/busszal megyek

- transzferjegyet veszek

- Oyster kartyat veszek es feltoltom

- lecuccolok a hazban, kifizetem stb.


- elmegyek simet venni ha meg nincs

- felhivom az NI-t

- elmegyek bankba idopontot kerni

- utkozben beadom az oneletrajzomat ahol "staff wanted" tablat latok


- bejelentkezem par ugynokseghez es varok


Opcionalis:

ha tudok angolul meghirdetem magam a Gumtreen h takaritok/ gondozok/ gyerekre vigyazok/ kerteszkedem/ stb.


Idealisan van egy munkam es mellette csinalok valami keresetkiegeszitest.

2016. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

persze 19 évesen szaktudás nélkül, elegendő kezdő töke nélkül és ismeretség nélkül minden képen megéri kijönnöd.

Minden bizonnyal pár napon belül kapsz egy lakást magadnak meg egy munka helyet ahol sok ezer fontot keresel havonta. Ha esetleg még is úgy gondolod, hogy kéne még kezdő töke a provident biztos ad neked személyi kölcsönt, amit nem lesz gond vissza fizetni. Hiszen már kiérkezésed másnapján vár az álom munka.


Most jobb vagy felteszed ugyanezt a kérdést még párszor?

2016. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Helyedben nagyon figyelembe venném a brexitet
2016. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Itt nem EUR van, hanem GBP. Meg mielott kiutazol euroval szolok neked.
2016. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!