Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hová tűnik az eBay csomag?

Hová tűnik az eBay csomag?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk Kinából rendelek egy eBay csomagot az szerintetek hová tűnik útközben?


Az eladó feladja de a vevő már nem kapja meg (na persze nincs nagy gond mert a pénzt visszautalják ilyen esetben)


Sokszor rendelek ebay-ről de néha, úgy 10-ből 1-2 alkalommal azzal találkozok hogy a csomagok nem érkeznek meg, valahol útközben valaki másnál köt ki, hová tűnhetnek? a VÁM -nál nyúlják le, a Hajós/Repülős rakodók? a Posta?


2016. szept. 13. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol útközben egy enyves kezű postásnak megtetszik és elteszi. Ez bárhol lehet, nemigen tudod kideríteni.
2016. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyáron nekem is sok eltűnt, azóta nem is rendelek. Némelyikhez már oda sem akartam írni, hogy elveszett, ki hiszi el, hogy zsinórban 3-4 nem érkezik meg? Hogy melyik országban lopják el, azt követés nélkül nem lehet kideríteni sajnos, csap tippelgetni lehet.
2016. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek: De honnan tudja a postás, hogy mi van benne? Az én szalagjaimmal pl. nem sokra mentek, meg egyéb varrás kellékeimmel, mégis lenyúlták valahol.
2016. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Nekem rá szokott lenni írva, nem mindegyikre de a legtöbb csomagon angolul fel van tüntetve.

2016. szept. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!