Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ikeaba visszavihetem amit...

Ikeaba visszavihetem amit vásároltam? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Rossz meretu amit vettem, nem tudom használni. Ez kar a negyedik dolog lenne amit az utóbbi időben visszavinnek, es azt olvastam hogy egy idő utan nemet mondhatnak a cserere ha valaki tul sok dolgot visz vissza. Szerintetek visszavihetem?

2016. szept. 22. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
3 után ha 6 hónapon belül van és kibontott termék nem fgjak visszavenni
2016. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Áruld el, légy szíves, hogy mi az, ami miatt már a 4.-ik dolgot viszed vissza? Én is szoktam ugyanis vásárolni az Ikeában és még semmit nem vittem vissza .

A barátnőmnek egyszer eltört egy szék, amit vettek - na, azt visszavették gond nélkül.


"Rossz meretu amit vettem, nem tudom használni." - Erre az indokra szinte biztos, hogy nem veszik vissza, ugyanis egy méretet lehetőség van vásárlás előtt lemérni.

Ráadásul, ugyan nem tudom, miről van szó, de csak eredeti csomagolásában lehet visszavinni.

2016. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért eléggé nem tudtok sok mindent, az IKEA honlapján is kint van hogy egy év garancia van mindenre, akár bontott, még az összeszerelt bútort is vissza lehet vinni, ráadásul indok nélkül visszavesznek mindent. És a kérdésem nem is erre vonatkozott.

Egyébként visszavették, az sem volt gond hogy bontott, a teljes vételárat visszakaptam. Egyénként az első két csere teljesen más dologra vonatkozott, előszor a matrac volt kényelmetlen, aztán egy ágytakarót véletlenül rossz méretben vettem (én hibám, mert nem néztem meg), most pedig ki akartam cserélni a falon lévő edényszárítót, mert e régi már nem az igazi, de amik most vannak az IKEA-ban már mas meretűek és nem illeszkednek a falba furt két lyukhoz, ezért én azt hittem, hogy amit most másodiknak vettem jó lesz, de az sem lett jó, ezt vittem vissza ma.

2016. szept. 23. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad az okokat.

Nem arról van szó, hogy nem tudom: visszaveszik meg van garancia, hanem arról van szó: tudom, a vásárlónak vannak jogai,amivel jó, ha tud élni az ember, de azért nem árt, ha kicsit felelőssebben vásárol az ember.

Pl. saját magadnak is időt spórolhatsz meg, ha indulás előtt leméred az ágytakaró szükséges méretét, egy centivel a polc szélességét, stb.

Hidd el, nem kötözködésképpen írom ezt, hanem azért, mert magadnak is időt spórolsz meg, ha "tudatosabban" vásárolsz, ráadásul most 2x mentél a polc miatt (1x megvetted, 1x visszavitted és ha minden igaz, akkor még polcod sincs :-(


Jó, hogy visszavették, örülök neki és a továbbiakban nagyobb szerencsét.

2016. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, köszönöm!
2016. szept. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!