Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessek 8 millió Ft...

Mibe fektessek 8 millió Ft körüli összeget?

Figyelt kérdés
Örököltem 8 millió ft-ot. Jelenleg egy lakossági folyószámlán van a pénz. Mibe érdemes fektetni, mit érdemes ezzel az összeggel kezdeni?
2016. szept. 22. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pmák (inf+3%)vagy pemák(eu inf+2%) magasan a legjobb ha mondjuk nem holnap akarod elkolteni. A mai világban 3%os reálkamatláb nagyon szép hozam...


Sajna a befalapok lehúzósak a magas költségek miatt, ingatlan pedig akkor jó ha van időd ilyennel (albérlő, adózás) szórakozni.


A másik hogy speciel nekem a tököm tele van a bankokkal, annyi üresfejű ügyintézőt és lehúzós tanácsokat ritkán kap az ember miközben az államkincstárral szemben lazán leszedik a magas díjaikat.

2016. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

haha én is pont erre gondoltam Kedves első. :))


Ha nem szeretnél vállalkozni, vagy úgy általában véve túl sokat kockáztatni, akkor én is az állampapírt javaslom Államkincstári számlára. 3% nem sok, de a kereskedelmi bankok még ennyit se fizetnek vagy ha mégis, a költségek levonása után lepődsz meg. Jah, és bármennyire kézenfekvőnek tűnik, ne kérj kereskedelmi bankban befektetési tanácsot. Úgy rádsóznak valami vacak befektetési alapot, hogy csak na. Ugyanígy ügynöktől se kérj tanácsot, azok még rosszabbak. Mielőtt bármilyen tanácsot megfogadsz járj magad is utána alaposan.

2016. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!