Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A logisztikában és kereskedele...

A logisztikában és kereskedelemben tényleg kevesebb a lehetőség mint a pénzügyben?

Figyelt kérdés

Több helyről is hallottam, hogy pénzügyi ügyintézőként könnyű elhelyezkedni, jó a fizetés, viszont nem választottam ezt az irányt, mivel nem érdekelnek ilyen szinten a számok, és szenvedés lenne...


Sokkal jobban vonz a logisztika, ezért ilyen irányban tanulok, nyelveket is magas szinten szeretném űzni.


Az állásajánlatokat viszont megnézve, valóban több a lehetőség a pénzügyeseknek.


Az lenne a kérdésem, hogy kereskedelmi, logisztikai szakemberként mennyivel indulok nagyobb hátránnyal annál, mint aki pénzügyben keres munkát?


2016. okt. 2. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az IT-soknak meg még sokkal több a lehetőség, most komolyan ez alapján akrasz dönteni? Ég és föld a kettő, ha ügyes vagy, úgyis lesz munkád.
2016. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy IT-ben van most a a legtöbb lehetőség ebben az országban, de azért a kereskedelem és pénzügy között van valami összefüggés, és úgy döntenek az emberek specializáció téren, hogy sok mindent mérlegelnek...


Nekem a pénzügy túlságosan száraz, de ha érdekelne, inkább ezt választottam volna, elnézve az álláslehetőségeket. Viszont annak sincs értelme, hogy 40 évet végigszenvedjek a munkámban.


Nyilván az IT nálam nem merül fel, mert egyáltalán nem vonz és az más tészta...


Ha esetleg valakinek van tapasztalata, azt szívesen meghallgatom... Kereskedelem és logisztika kontra Pénzügy téren...

2016. okt. 2. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló pontosan azt próbálta érzékeltetni, amit Te is írtál: hogy ha nem érdekel a pénzügy, akkor miért az alapján akarsz választani, hogy mi a jobb és miért nem az alapján, amit szeretsz csinálni?

Logisztika magas szinten (felsőfokú végzettség) magas szintű nyelvtudással jó , csak épp nem írtad, mely nyelvről van szó: úgy tudom, elsősorban a német lenne a nyerő...

2016. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!