Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixen mondjuk 100ezerrel...

Tippmixen mondjuk 100ezerrel raknék alacsony szorzós meccseket 1,15ös ami tuti bejön de egy szelvényen csak egy ilyen meccset mennyire érné meg 100 ezret kockáztatni 15ezer fortintért?

Figyelt kérdés
mert azér 15 ezer az nem olyan rossz hogy hopp a semmiböl lett :D és mondjuk mindennap egy ilyet rakni ? egyáltalán lehetne ilyet? mert nekem ez igy tul egyszeru lenne már 25napja választok ki meccseket naponta és mindegyik bejött, igen persze tudom pont az nem jon majd be amit megrakok. na mindegy 100 ezer fölött már utalással történik a kifizetés a nyereménynél tippmixen? és ha igen ez hogy mukodik?
2016. okt. 19. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 1.1 odds sem "tuti",mert olyan nincs!

Azért az is fontos,hogy mindig tét mecset rakj.

2016. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ment már el kötéses szelvényem 1.1-es meccsen úgy, hogy 4.5-ös azon bejött.


100 000 felett is fizetnek kp-ben.

2016. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerencsejáték, itt semmi nem tuti. de amúgy gondolj bele, hétszer bejön és egyszer nem kb akkor vagy nullán. 8-ból egyszer meg simán elmennek még ezek a "tuti" meccsek is.
2016. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miből élnek a szerencsejátékos cégek? Minden úgy van kiszámolva, hogy bármi is jön ki eredményként, ők tutira nyerjenek. Egyszer-egyszer természetesen lehet nyerni, de hosszú távon játszva az várható, hogy veszíteni fogsz rajta.
2016. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Találtam már olyan szelvényt aminél pont százezret tettek fel kis oodsra és bukta lett a vége....

Ahogy előttem írták, ha nincs kiemelkedő szerencsés választásaid, hanem csak átlagos, akkor ugy is úgy van kitalálva az oddsok hogy a szerencsejáték zrt-nek legyen jó.

Én anno amikor játszottam akkor sose tettem meg kis oddsut, mert azok csak arra valóak hogy "megbukj" rajtuk,(1,7 alatt nem tettem) persze én 5-6-7 meccset raktam fel egyszerre ez is igaz.

2016. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!