Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkával szerezhetek...

Milyen munkával szerezhetek 300000 forintot 17 évesen?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóra van szükségem a rossz harapásom miatt (overbite).Sajnos elég sok kellemetlenséggel jár,mint pl fáj az állkapcsom,selypitek és nem szép ha vigyorgok.:((

A szüleimnek most nincs pénzük fogszabályzóra testvérem esküvője miatt.Én meg azt olvastam,hogy jobb esélyel javul meg a harapásom ,ha tinédzser korban kezdem el a fogszabályzó hordását.

Hogyan tudnék 300000 ft keresni?Valaki valami ötlet?:(



2016. okt. 24. 20:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Menj el egy másik orvoshoz, mert ez az összeg nagyon sok.

Az orvosnak valószínű ezzel a fogszabályozó-gyártóval van kapcsolata, és jutalékot kap, ha rajta keresztül vesznek egyet.

Biztos vagyok benne, hogy normális, sőt jó készülék van ennek az árnak a feléért is.

Anno édesapám lábát műtötték, és az orvos adott el neki több tízezerért olyan tablettát, ami visszaépíti a tönkrement porcokat.

Nem voltam ott, ő meg kifizette, idős volt már, és meg akart gyógyulni, egy orvosnak meg csak hisz az ember...

És tudod, mi volt? Kb valami egyszerű kalcium-készítmény, amit drogériában 2-3 ezerért megkapsz.

Több tízezerért...

Figyi, az egészségügy, a gyógyszergyártás, a gyógyászati segédeszköz nem véletlenül nagy biznisz.

Nem szabad bedőlni mindennek!

2016. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Nem tartom irreálisnak az árat. Ráadásul nem egy-két elkóborolt fogat kell helyreigazítani, hanem egy (illetve két) egész fogsort.
2016. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok más orvoshoz menni,mert ő már több ilyen helytelen harapást is sikeresen kezelt...de amikor a neten nézelődtem ,találtam még ennél is jóval drágábban fogszabályzót.Szóval ez olyan közép árkategória.
2016. okt. 25. 19:54
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem téged át akarnak vágni, de nagyon. 18 éves kor alatt támogatott, hacsak nem magándokihoz mész. Nekem 80 volt alsó+felső, plusz 8 az éjszakai.
2016. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van drágább, nem is azt írtam, hogy nincs.

De ennél olcsóbban is meg lehet úszni, és az sem lesz a gagyi kategória.

És tessék, itt a példa, hogy negyedáron is megcsinálták.

De tényleg nem magándokihoz kell menni annak, aki nem engedheti meg.

És te ilyen vagy, hiszen nincs meg rá a pénzed/pénzetek.

Egyébként az ilyesmire nem egy kamasznak kéne előteremtenie a pénzt, hanem a szülő dolga.

De elhisze, hogy a szülőnek is nehéz ennyit előteremtenie egy ilyen dologra hirtelen.

2016. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Jó nkd!De én Romániában élek és itt nincs ilyen tb támogatás vagy tudomis én mi az...és az se számít ha gyerek vagy felnőtt vagy.Az ár az ugyan annyi.

Szüleim most kezdtek bele az egész lakás felújjitásába,vettek fel kölcsönt is.Mondjuk e mellett még lehetne férre tenni a fogszabályzóta.De most derült ki,hogy jövőre meg testvérem házasodik...ahoz meg ugyancsak nem kevés pénz kell...Ezek mellett nem tehetem meg,hogy még az én problémáimmal is terheljem a szüleimet.

2016. okt. 25. 20:13
 17/24 anonim válasza:
17 vagyok, 75 az alsó felső. Sztkba menj! Ha Pesti vagy akkor irány a Heim Pál! Ott nem próbálnak lehuzni. Nekem 2 hete van fent, fél évet kellett várni összesen, máshol novemberre kaptam volna időpontot az első vizitre, ami csak abból áll hogy megneznek. Szóval sokkal gyorsabb a Heim Pál, oda nem kell időpont az első vizsgálatra!
2016. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ha nem írod oda azt a nem elhanyagolható tényt, hogy nem Magyarországon élsz, akkor hogy a fenébe adjunk hasznos választ?

Többen mondták a diákszövetkezetet, meg ilyeneket, de az nem jutott eszedbe, hogy ezek számodra teljesen haszontalanok, mert fogalmunk sincs mi a helyzet Erdélyben?

Aki meg tudott volna segíteni neked (mármint aki erdélyi), az nem írt választ, hiszen Ft-ban írtad le az összeget nem leiben.

2016. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Na ez az, Romániában nem forintban fizetzs, és az egészben a legfontosabb infó az ország, amit eddig nem tudtunk.

Egy magyar oldalon vagyunk, ahol nem kell tisztában lennünk a román egészségügyi viszonyokkal.

De azt nem hiszem, hogy ott nincs semmiféle társadalombiztosítás.

Legfeljebb máshogy hívják.

Vagy ha ott nálatok valaki kórházba kerül, és megműtik, akkor utána kiszámláznak neki 20000 lei-t?

2016. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hát ne mondd h a 2 országban annyira eltérőek a melók...és ha odaírom h 5000 lej akk meg csak bámulnátok h az meg mi a fene:)

És a kérdés nem arról szólt h hogyan vegyek olcsón fogszabályzót,vagy h milyen támogatások vannak.Csak annyit h hogyan szerezzek pénzt...-.-

2016. okt. 26. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!