Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti miből fizettétek a lakást...

Ti miből fizettétek a lakást amiben laktok? Illetve mikor költöztetek el a szüleitektől?

Figyelt kérdés
Hány évig kellett dolgoznotok hozzá, vagy hogyan szereztetek pénzt? Egyedül laktok? Milyen típusú épületben laktok? Magatokkal vitettek pár dolgot vagy minden bútort újra vetettek személyes tárgyak kivételével?

2016. nov. 2. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
18 évesen költöztem el otthonról, magam vettem a lakásomat és a fizetésemből fizettem. 1,5 szobás panel, a bútor is saját fizetésből.
2016. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
1. Persze, 18 évesen volt 10 millió forintod. Hihető. :D MAGADTÓL.
2016. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Kb 23 évesen elköltöztem albiba az akkori barátnőmmel. Most szintèn albérlet, ahol lakom egy lakás ott kezdődik hogy 130 ezer €. A bèrlet meg teljesen vállalható, idővel èpítkezni szeretnénk.

A bútorok mind saját, van amit az előző lakótól vettünk meg.

2016. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen volt, hitelre vettem, főleg nem kellett 10 millát letenni, különösen, mivel a lakás teljes egészében volt 6 millió. :-) 3 millióm volt, a többi hitel.
2016. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

"1. Persze, 18 évesen volt 10 millió forintod. Hihető."


Szerintem nem írta, hogy 18 évesen vette, csak azt, hogy akkor költözött el otthonról.

2016. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen, albérletbe, a bútorok egy része a miénk, de egy részét anyuéknál hagytam mivel egy teljesen felszerelt lakásba költöztünk be. (edények, konyhai felszerelés etc.. minden van)


Nagyjából 2 hónapja dolgoztam, a párom nagyjából egy éve mikor elköltöztem. Mellette fizetjük a 2 egyetemet saját pénzből, nem diákhitelből. Van spórolt pénzünk, minden hónapban az én fizetésemet elvileg félre tesszük. Nekünk kauciót nem kellett fizetnünk, mert egy barátom anyukájának a lakását béreljük. Ráadásul nagyon olcsón.


Kőbányán egy kis kertes lakást bérlünk, aminél ki van építve a tetőtér, tehát van emelet. Van saját kertje a lakásnak. A lakás fel van újítva, az épület az nincs.

2016. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves második és ötödik válaszoló!

Nem kértem,hogy boncolgassuk egymás válaszát, vagy kössünk bele.

A többieknek nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek! További eredményes életet kívánok!:D

2016. nov. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!