Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Menjek el prostinak vagy mit...

Menjek el prostinak vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok,lassan egy hónapja nem találok munkát,sehová nem vesznek fel,egyébként pincér végzettségem van,de nincs tapasztalatom és nyelvet nem beszélek,állítólag ezért nem kellek sehova.

A gyári vagy akármilyen munka is megfelelne már,de az a problémám,hogy jövőhónap elején kellene a lakbért fizetnem,kölcsönkérni senkitől nem tudok,és az első fizetésemet se kapnám meg addig,szüleimhez haza nem mehetek...stb.

Már annyira el vagyok keseredve,hogy azon gondolkodok,hogy pénzért szexeljek,csinos szép lány vagyok,ezzel nem lenne baj,viszont alapjáraton sem élvezem a szexet,oké gondolom más sem azért csinálja,mert élvezi,de mit tudok csinálni még,menjek híd alá?

Nem provokálásnak szánom a kérdést,bárki bármilyen ötlettel vagy tanáccsal tud segíteni nagyon megköszönném.



2016. nov. 23. 23:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
úristen:( mi az ,hogy nem élvezed a szexet? Szerintem vállalj alkalmi munkákat
2016. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hol találhatnék alkalmi munkákat?
2016. nov. 24. 00:30
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem élvezed a szexet akkor elég rossz prosti lenne belőled, senki sem fizet egy olyan lánynak Szívesen aki végig az órát nézi.

Bp-n élsz vagy vidéken? Csak mert fura hogy nincs vendéglátásban meló.

2016. nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne menj prostinak, örökre tönkreteszed magad, ha olyan embereknek kell megengedned, hogy hozzád érjenek, akiknek még a látványát se kívánod.

Vállalj takarítást, bébiszitterkedést, sok normális munka van, amivel azonnal lehet keresni egy kis pénzt.

De ha van kilátásban állandó munka, akár beszélhetnél őszintén a tulajdonossal, milyen helyzetben vagy és hogy fizetéskor tudnál csak lakbért fizetni. Ha régóta ott laksz, lehet, megértő lenne és nem dobna ki azonnal, kockáztatva, hogy egyáltalán nem lesz bérlője, vagy valaki sokkal rosszabb, mint te.

Ha meg mindenképpen a testeddel akarsz pénzt keresni, vannak ennek enyhébb formái is (erotikus fotózás, webcam modellkedés), nem kell mindjárt a legdurvább változatot választani.

2016. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek nagy resze nem beszel normalisan nyelvet. A pincer vegzettseguek kozul sokaknak erettsegije sincs, ok vajon mennyire beszelnek nyelvet?
2016. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legy prosti. Ha lany lennek en is prostinak allnek.
2016. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Szia! Veled egy koeu vagyok, nekbmem nincs ilyen bajom, de en is gondolkodtam mar ezen.
2016. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Írj rám privibe ne az utcán legyél hanem ha sexelni akarsz és a közelben vagy pénzért felőlem döngethetünk egyet.
2016. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha nem tudod élvezni a szexet, ne menj el prostituáltnak! Szerintem vannak olyan prostik akik élvezik amit csinálnak (youtube-on valami szexmunkások címmel van fent, ezekről a prostikról szóló interjúk, na ők tényleg élvezik, de az ilyen millióból 1).

De szerintem te nem vagy az a bizonyos ritka "1" (hidd el, nem is baj az), ez esettben nagyon nem érné meg neked: 1) mert kiégsz és a szexuális életednek annyi a jövőben, 2) "beszippant" a szakma nem csak hónapokra hanem évekre, most lehet nem úgy látod, de hidd el, nagyon nehéz kikerülni belőle, és 3) csalódni fogsz a férfiakban, bizalmatlan leszel és nem fogsz tudni azzal a romantikával rájuk gondolni, ami miatt erős az esélye annak, hogy egyedül maradsz (főleg mivel a legtöbb férfi nem örülne ha megtudná, hogy volt prosti a barátnőjük), sok komplexussal és bűntudattal.

Hogy mit tudsz tenni? Bekopogni minden bárba, megkérdezni, szükség van-e munkaerőre? A neten, de az utcán is ha látsz kiírást, hogy "munkatársat keresünk!", próbálkozz!

Ne válogass munkákból, ha a mekiben óra/300 ft. akkor annyi. Jobb mint a semmi, amíg nem találsz valami jobbat.

Egyébként én 20 évesen, fogtam magamat a barátommal és az egyik ismerősömmel, kis bőrönddel, kb. 5 ezer forinttal a zsebünkbe, elindultunk bejárni a világot. Megtalálnak a munkák, legalábbis minket megtaláltak, ahogyan a kalandok, és a boldog pillanatok is. Olyan 3 évig bolyongtunk, buliztunk, tényleg Ázsiától kezdve Párizsig, művészként (ami még jobban megnehezítette a dolgot, munka tekintetében!) és a végén Londonban megpályáztam egy ösztöndíjat, ahová felvettek és amíg az egyetem tartott, ott éltünk. Mindezt, hogyan? Kitartással, bátorsággal és persze nagy szerencsével.

2016. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!