Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Menjek el prostinak vagy mit...

Menjek el prostinak vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok,lassan egy hónapja nem találok munkát,sehová nem vesznek fel,egyébként pincér végzettségem van,de nincs tapasztalatom és nyelvet nem beszélek,állítólag ezért nem kellek sehova.

A gyári vagy akármilyen munka is megfelelne már,de az a problémám,hogy jövőhónap elején kellene a lakbért fizetnem,kölcsönkérni senkitől nem tudok,és az első fizetésemet se kapnám meg addig,szüleimhez haza nem mehetek...stb.

Már annyira el vagyok keseredve,hogy azon gondolkodok,hogy pénzért szexeljek,csinos szép lány vagyok,ezzel nem lenne baj,viszont alapjáraton sem élvezem a szexet,oké gondolom más sem azért csinálja,mert élvezi,de mit tudok csinálni még,menjek híd alá?

Nem provokálásnak szánom a kérdést,bárki bármilyen ötlettel vagy tanáccsal tud segíteni nagyon megköszönném.



2016. nov. 23. 23:56
1 2
 11/11 anonim válasza:

Írd meg nekik a helyzetedet és segíteni fognak: [link]


Bizonyára nem vagy könnyű helyzetben. Tudom milyen ezen őrlődni, mert átéltem 6-7 éve hasonlót.

A tutit nem tudom megmondani és a döntés is a Te kezedben van.

Egy biztos, van rendes megoldás!

A szexbe menekülés olyan mint megfutamodni, vagy homokba dugni a fejet. Ne add fel ilyen könnyen. Fiatal vagy!


Ha a helyedben lennék, inkább a híd alá mennék és rizst, krumplit, savanyú káposztát ennék. Kajálás szintjén nekem ez ment fél évig...

Nem a pénz és nem a meleg szoba fog emberré tenni, hanem a tetteid, azzal hagysz nyomot a földön ahogyan élsz és ahogyan másokkal bánsz, ha szeretet adsz, az az emlék fog megmaradni.


Olvass sokat, ne hagyd magad befolyásolni mások által.


Én is nehéz helyzetben vagyok. Én azon gondolkozom, hogy veszek egy nagy hátizsákot a maradék uccsó fizumból és gyalog stoppal útra kelek a világban és bejárom a földet. Mások meg hiába keresnek egy halom pénzt meresztve a feneküket egy irodában, vagy a gyárban. Ha keletre indulnék valószínűleg úgy sem értenék a nyelvemet, de ügyesen sok mindent meg lehet oldani. :) Ne add fel! Isten szeret és célja van ezzel a feladattal is számodra. A módszerei olykor homályosak, de idővel kiderül, hogy igen, volt értelme mindennek.

2016. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!