Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szomabt/vasárnap miért reklámo...

Szomabt/vasárnap miért reklámozzák és milyen gyerekruha v játékboltokban kb milyen időközönként vannak black friday napok?

Figyelt kérdés

mindig véletlen egy-egy üzlet reklámjába szaladok csak bele, szeretném tudni ez üzletenként változó, hogy mikor van ilyen akciós nap, vagy országosan egységes?


és ahol nem reklámozzák, ott nincs is?(ha pl a honlapon nem látom)


2016. nov. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy évben egyszer van, idén november 25-én (egyes helyeken 18-án) volt. Nem minden üzlet csatlakozik az akcióhoz, ahol nincs a honlapon, ott valószínűleg nincs.

De karácsonyig biztos lesznek a játékboltokban még ilyen-olyan akciók.

2016. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval ma is a facen jött velem szembe egy nagy hirdetés a black fridayről, ma éjfélig tart (kimamablog Vida Ágnes)


szóval ezek a napok általában egész hétvégére szólnak?

2016. nov. 27. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 marketingfogás! Vida Ágis meg főleg!
2016. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is láttam még olyat is, ami szombaton kezdődött. Lehet, hogy Magyarországon nem mindenki ismeri a "Friday" szó jelentését :D
2016. nov. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!