Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

100 ezer forintot be lehet fektetni rövidtávon bármibe?

Gondolok itt akár egy webes startupra, vagy bármire.

2016. nov. 28. 05:42  Privát üzenet  

A válasz
Veszel valamit és kicsit drágábban megpróbálod eladni. Ennél nagyobb befektetést nem nagyon tudsz csinálni ilyen kevésből.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. nov. 28. 06:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

most viccet félretéve kínai vibrátorokon gondolkodtam. az pont olyan téma, hogy kevesen mernek így család meg kisasztal mellől internetről belenyúlni mer mégis ciki.

Engem most nem köt semmi.

# 2/3Időpont 2016. nov. 28. 06:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A pénznek meg nincs szaga. Ha nem a haverjaimnak árulom a facebookon nem lehet baj belőle.

# 3/3Időpont 2016. nov. 28. 06:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kölcsön adtam egy ismerősömnek 100. 000 forintot. Nem szándékozik visszaadni! Hogyan hajthatnám be?
Hogy szerezzek 1-2 napon belul pár ezer forintot?
Mibe tennétek a helyemben 3 millió forintot 18 évesen?
Hogyan tudnék szerezni 500 ezer forintot holnapig?
Havonta 10. 000 forintot jótékony célra szeretnék költeni mi a legjobb megoldás?
Milyen munkával szerezhetek 300000 forintot 17 évesen?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!