Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 27 évesen,8 éves munkaviszo...

Ha 27 évesen,8 éves munkaviszony mellett, van egy saját lakásom, és 3m félretett pénzem, az manapság jó?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az átlag emberhez képest. Én úgy érzem ez kevés nekem.

2016. dec. 7. 00:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

nem dicsekvek.

önerőből van, nincsenek céljaim. Nem ismerem az embereket, nem nézek híreket. Fogalmam sincs mennyi az átlagkereset.


Pontosabban ezek a céljaim: tudom milyen kocsit akarok venni; tudom hol akarok venni házat, ha sok pénzem lesz, tudom kit akarok feleségül venni; tudok weblapot csinálni lap szinten, egyszer ebből akarom a pénzem keresni; tudok vezetni, és el akarok majd menni vezetéstechnikai training-re, hogy autóversenyző lehessek.


Ezek célok??

2016. dec. 7. 11:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"önerőből van" - ez dicséretes!

"nincsenek céljaim" - ez qrva nagy baj (mármint neked, ha nem is most később tuti az lesz!)


"Pontosabban ezek a céljaim: tudom milyen kocsit akarok venni"

Ez megint csak egy dolog, töke mindegy milyen az autód.


"tudom hol akarok venni házat, ha sok pénzem lesz,"

Azt tudod miből lesz sok pénzed?


"tudom kit akarok feleségül venni" - ez jó dolog! A hölgy is tudja ezt?


"tudok weblapot csinálni lap szinten, egyszer ebből akarom a pénzem keresni;" - ez is jó! De ezt rajtad kívül még nagyon sokan tudják, és még többen hiszik azt, hogy tudják! Ennyien viszont nem élnek meg belőle! Jól meg pláne nem!


"tudok vezetni," - alap dolog és


"el akarok majd menni vezetéstechnikai training-re, hogy autóversenyző lehessek."

Ez (nem bántás), de maradjon az álom kategória. Azt kell mondanom ehhez már öreg vagy. (illetve ahhoz, hogy profi legyél, amatőrként előtted a lehetőség)


Arra koncentrálj, hogy folyamatosan képezd magad. Tanulj, fejlődj, hogy később kevesebb munkával tudj több pénzt keresni. Nem írtad mivel foglalkozol!

2016. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Fogalmam sincs mennyi az átlagkereset"


Nekem pár hónapja (szeptember óta) nulla forint.


Pedig jó kis fizetésem volt. Most pályázgatok.


Ja nekem is csak akkor lesz saját lakásom ha öröklöm egyet, szerencsére lesz mit, nem is tudom mit csinál akinek nincs ilyen lehetősége.


Bérelni mondjuk lehet egyet, de ha az embert mindenhonnan kidobják - és hozzáteszem én nem szolgáltam rám, nincs bűnöző múltam stb, de azokat se bántanám akár - miből fizesse az ember a havi lakásbérleti díjat??

2016. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
kihez képest jó? Ismerek olyant, akinek a Te korodban még semmije sincs és ismerek egy annyi időst, mint Te, lány és milliárdos (apuka révén) dolgoznia sem kell soha életében. Rengeteg lakásuk van itthon és külföldön, amiket kiadnak és mellette egy csomó vállalkozásuk. + milliót meg csak ruhára tapsol el havi szinten a csaj. Hozzá képest pl. csóringer vagy.
2016. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
ne másokhoz méregesd magad, hanem saját elvárásaidhoz. ennyi.
2016. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

"önerőből van, nincsenek céljaim. Nem ismerem az embereket, nem nézek híreket. Fogalmam sincs mennyi az átlagkereset. 2


szóval te lakásnak nevezel egy barlangot és emellett antiszociális is vagy.

2016. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

antiszociális vagyok igen.

a lakás ki van adva.



Köszi a válaszokat!

2016. dec. 8. 16:29
 18/19 anonim ***** válasza:
16-os ezt hogy értette?
2016. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 szonata ***** válasza:
27 évesen szép eredmény. Ha ezt te oldottad meg,akkor tisztellek érte. Kevésnek érzed ez helyes. Mindig újabb célokat tűzünk ki, ezt tekintsd újabb motivációnak. Sok fiatal ezt nem mondhatja el magáról. Biztos jól sáfárkodtál a jövedelmeddel. Gratulálok. Így tovább.
2019. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!