Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AliExpress vélemény? Hány nap...

AliExpress vélemény? Hány nap a szállítás? Előre utalással kell rendelni? Milyenek az áruk minősége? Megbízható?

Figyelt kérdés
Egy tokot szeretnék rendelni .

2017. jan. 2. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a free shippinget választod kb. 1 hónap a szállítás. Az árú minősége meg változó. Van ami korrekt, van ami gagyi. Azért az nagyjából látszik a képeken, meg vannak vevővisszajelzések csatolt képekkel is sokszor. Olyanoktól érdemes rendelni.
2017. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Velemeny? 90% kinai gagyi.

Szallitas oda van irva minden cikknel, de hetekbe telik es nem napokba.

Csakis elore fizethetsz, hitelkartyaval. WesternUnion-nal, paypal-lal.

A minosege pont ugyanolyan, mint az ebay-es filleres cuccoke: erosen valtozo.

2017. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Vannak olyan netes oldalak ahol után vétel van ?( Külföldi )
2017. jan. 2. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldről nincs utánvét. Senki sem fogja potyára postázni a cuccait, hogy aztán a vevő meggondolja magát és ne vegye át.
2017. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy a szórás minőségben. Tokkal szerintem nagyon nem foghatsz mellé, de 100-ért nyilván nem olyat kapsz, mint 2000-ért. Ami jobb minőségű, drágább az alin is. Ami megérné, mondjuk telefon, az meg már vámköteles, és vámmal magyar garancia nélkül már nem éri meg. Vettem jó bluetooth hangszórót, fülhallgatót, bicikli lámpát, gyerekjátékokat(legoutánzat, plüss), térdvédőt, edzőkesztyűt, pólót stb, meg néhányszor szart is. Általában sokat nem spórolsz vele, de néha még is megérheti, főleg ha akciózva is van valami, mert a kínai állam szponzorálja a csomagküldést, ezért néha tényleg fillérekért lehet értelmes dolgokat venni.


Paypal meg nincs alin, pedig jó lenne.

2017. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szállítás 3 hét és 2 hónap között van valahol általában.
2017. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Mivel ez egy piactér sok-sok eladóval, nagy a szórás. Szállítás saját tapasztalataim alapján 13-45 nap, általában a drágább cucc hamarabb megjött. Én a telefonomhoz rendeltem Nillkin tokot, gyártó hivatalos store-jából, 2 hét alatt itt volt a kezemben, 4 hónapja használom, tökéletes. Ha nem jönne meg, Alipay visszaadja a pénzt. Ha méret vagy anyagproblémád van, na akkor bonyolultabb. Meg lehet próbálni dűlőre jutni a vevővel vagy dispute-ot nyitni. De szerintem ilyen 1-2$ értékű toknál nem érdemes szórakozni ilyennel.
2017. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!