Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes panelt venni kezdetben...

Érdemes panelt venni kezdetben lakhatásra, majd befektetési célra?

Figyelt kérdés
Eladtam újépítésű lakásomat a 13. ker-ben jóval drágábban mint amennyiért vettem 1 éve, hogy kitudjunk költözni egy új családi házba dunakeszire. Sajnos a vásárlás nem jött össze, (osztatlan telek, kapzsi építtető, stb...) Várni kell az új lakásokra/házakra még elkészülnek, viszont költözni kell 1-2 hónapon belül. Új lakásokra várni kell még felépülnek, ezért erre az időszakra érdemes panelt venni, melyet később albérletként használnék? Vagy albérlet inkább? Igaz így jóval nagyobb lenne a hitelem az új lakásra, de a panelt azt hitel nélkül megtudnám venni. Albérletet nem nagyon találok és feleslegesnek érzem, mert kidobott pénz. Mit tennétek? Köszi a válaszokat.

2017. jan. 14. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes mert később jó pénzforrás lesz.
2017. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Most csucson vannak a panelek le fog menni az áruk
2017. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont ezen agyaltam én is, csak albérletre kiadni 1-1,5MFt-ot amíg elkészül a lakásom azt meg sokallom
2017. jan. 14. 19:39
 4/4 anonim válasza:
Az igaz ha meg nem tartod meg sokáig nem lesz gáz. De hosszútávon sztem lemegy az áruk. Időben kell majd eladnod és akkor jól jössz ki belőle,
2017. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!