Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mindenkit átvernek a benzinkút...

Mindenkit átvernek a benzinkúton? Vagy, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Na szóval, nekem egy 1997-es Suzuki Swiftem van aminek 30 literes a tankja. A MOL-nál szoktam tankolni. Eddig (amíg át nem újították, azaz korszerűsítették a kutat) ahol tankoltam, nem ment a tankba 27 liternél több de amióta felújították azóta TÖBB! mint 30 liter megy bele, olyan 32-33-34 liter szokott. És ráadásul nem csak a MOL-nál hanem ezt már kipróbáltam a shellnél és az omv-nél is. És ott is ugyan ez a sztori. 30 literes a tank és 33 megy bele...és ráadásul nem is full üres tankkal megyek oda. Akkor lehúznak olyan 6 liter benzinnel?

2017. febr. 1. 01:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgoztam ott biztos nem volt trükközés a benzinnel.

Volt más sumákság de nem az autósok kárára.

Viszont hallottam olyat hogy egy kúton átállították hogy csaljon, nap végén visszaállították és leengedték azt az üzemanyagot amit megspóroltak.

2017. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!