Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Surgos megbizzak benne, mit...

Surgos megbizzak benne, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval van egy hirdetes jofogason, es en cseret ajanlottam az embernek, mondta hogy rendben beszeljek az aszisztensevel, mert o intezi ezeket az dolgokat. Leirta a telefonszamat, es irtam az aszisztensenek sms-t, mert nincs annyi penz a kartyamon hogu mas szolgaltatoval tudjak ilyenekrol beszelgetni, aztan felhivott, nem tudtam felvenni irtam neki hogy irjon email cimemre, es leirtam a cimemet. Meg nem kaptam semmi, meg fel se hivott mint azelott. Itt a hirdeto linkje~ [link]

Kanadabol hozza ezeket, es gondolom akkor o is ott van. Mit tegyek, hogy minel hamarabb ellegyen intezve a csere, es rendben menjen minden? Rendesnek tunt az elado, ahogy irt nekem, de nem tudom hogy megbizzake benne. Miket kerdezzek tole? Es Mit tegyek?

Remelem valaki tud segiteni a valaszt elore is koszonom.:)



2017. febr. 5. 15:01
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
En amugy vodafonos vagyok o tmobilos, es ha felhivom akkor sok penzt levesz, es kb.1000forint korul van mar mert a ket hosszabb SMS sokat levett:(
2017. febr. 5. 15:03
 2/39 A kérdező kommentje:
Felhivajm? Vagy meg varjak?
2017. febr. 5. 15:03
 3/39 anonim ***** válasza:
73%
Hanyagold azt az urat.
2017. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Jófogásról és ráadásul cserével? Ilyent csak az "öngyilkosok" csinálnak...Meg asszisztens, vasárnap? :D

Ugye azért a hirdető nevét is megnézted?

Nos, mindjárt kikeresem Neked, hogy járt legutóbb, aki a Jófogáson cserélt - utána itt kérdezősködött, mit tudna csinálni?

2017. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
De tenyleg rendesnek tunik.
2017. febr. 5. 15:26
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok: azt írod, rendesnek tűnik...

Ok, megkérdezem: mit csinálsz akkor, ha Te feladtad a Te cuccod és Ő nem adja fel? Vagy feladja, feladóvényt is mutat és kapsz egy doboz újságpapírt?

Vagy kapsz egy játéktelefont? Vagy így jársz, mint Ő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2017. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Szemelyesen cserelnenk budapesten.
2017. febr. 5. 15:41
 8/39 A kérdező kommentje:
En nem ertem azt a linket mer kuldted, annak nincs koze ehez, o dorekt vette azt mert azt hite hogy meglehet javitani, de en bontatlan telefont vennek, kulfoldon olcsobban meglehet venni es gondolom ezer hirdeti akitol megszerenem venni.
2017. febr. 5. 15:44
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Úgy látom, elég reménytelen eset vagy.

"kulfoldon olcsobban meglehet venni"

OLCSÓ, olcsóbb, ez a vezérszó és akkor már mindenki eldobja az agyát (tisztelet a kivételnek)!!!

Aztán kiderül, hogy az olcsó tök drága lesz, mert kidobtál egy csomó pénzt.

Sajnos nem találom azt a kérdést, ahol pl személyes átvételnél nem volt semmi gond, de otthon pár óra múlva már nem fogadta el a SIM kártyáját - azt hiszem, le lett tiltva valamiért a készülék.

Csak kérdezem: ha nem stimmel a telefon, kihez fogsz fordulni? Mert a hirdetőt nem is fogod ismerni, Ő mossa kezeit, Ő nem tehet róla, az asszisztense a hibás....

Kíváncsiságból beírtam az "asszisztens" számát a keresőbe: "páncélosharcsák eladók 06305554017" és még más érdekességek:

[link]


Na mindegy... Csak azt nem tudom, hogy minek kérsz tanácsot, ha utána úgyis mész a saját fejed után.

Menjél, cseréljél, aztán, ha esetleg becsapnak, akkor ne kiabálj, hogy csaló, mert magadnak kerested a bajt.

2017. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ennyi esze van mint a kérdezőnek, meg is érdemli hogy átverjék.
2017. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!