Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Surgos megbizzak benne, mit...

Surgos megbizzak benne, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval van egy hirdetes jofogason, es en cseret ajanlottam az embernek, mondta hogy rendben beszeljek az aszisztensevel, mert o intezi ezeket az dolgokat. Leirta a telefonszamat, es irtam az aszisztensenek sms-t, mert nincs annyi penz a kartyamon hogu mas szolgaltatoval tudjak ilyenekrol beszelgetni, aztan felhivott, nem tudtam felvenni irtam neki hogy irjon email cimemre, es leirtam a cimemet. Meg nem kaptam semmi, meg fel se hivott mint azelott. Itt a hirdeto linkje~ [link]

Kanadabol hozza ezeket, es gondolom akkor o is ott van. Mit tegyek, hogy minel hamarabb ellegyen intezve a csere, es rendben menjen minden? Rendesnek tunt az elado, ahogy irt nekem, de nem tudom hogy megbizzake benne. Miket kerdezzek tole? Es Mit tegyek?

Remelem valaki tud segiteni a valaszt elore is koszonom.:)



2017. febr. 5. 15:01
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Meg megvarom hogy mi lesz, de tudtok segiteni, valaki feltudja hivni, es kideriteni hogy tenyleg arule telefot?
2017. febr. 5. 16:13
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi hívjuk fel, mert TE akarsz venni, ó, bocsánat, cserélni telefont? :D :D

Ha annyi pénzed sincs, hogy felhívd, akkor mégis hogy fogsz elmenni a telefonért?

Egy telefonálásra nincs pénze, de Iphone6 az kell!! - eszem megáll... (meg sírhatnékom van)

2017. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Nem azer mondtam, hanem azer hogy ha igy kitudjakderiteni hogy tenyleg igazie.
2017. febr. 5. 16:17
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy biztos kamu hirdetés. De szerencséd van, mert sosem fog belemenni a személyes találkozóba és a cserébe.


(LOL - nincs pénze felhívni az embert de ájfón 6 kell neki.... LOL)

2017. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

"de en bontatlan telefont vennek, kulfoldon olcsobban meglehet venni es gondolom ezer hirdeti akitol megszerenem venni."


Az Apple kanadai honlapján $769.00 egy 32Gb-os Iphone 6s. Ez testvérek között is olyan 170.000Ft.


Akkor ez az ember hogy tudja 110.000Ft-ért adni úgy hogy haszna is legyen belőle? Csak nem úgy, hogy egy csaló, és átvágás az egész?

2017. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Jo ertem amit mondtok, de akkor az aszisztense nem is letezik? Vagy mi?
2017. febr. 5. 16:24
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én nem tudom, mit adnál érte cserébe, de azt az egyet áruld már el, hogy ha valami miatt nem működik az az Iphone, akkor mit fogsz csinálni? Számla van? Garancia van? Nyilván egyik sincs - tehát jó eséllyel ajándékba adsz valakinek valamit - Te meg nem tudsz reklamálni sehol.
2017. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Ha Minden igaz van egy ev garancia, es a doboza is bontatlan akkor mer lenne tiltott vagy ilyesmi?
2017. febr. 5. 16:33
 19/39 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Jo ertem amit mondtok, de akkor az aszisztense nem is letezik? Vagy mi?



Nem hát. Ahogy a hirdető sincs kanadában és a telefonok sem léteznek. Ez tiszta lehúzás. Azt szeretné majd valamilyen kifogással, hogy utald el neki a pénzt és/vagy postázd el a cseretelefont nekik. Aztán eltűnnek.

2017. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Garancia? És hol, kin fogod bevasalni?

Egy olyan emberen "asszisztensen" aki legközelebb fel sem veszi a telefont? vagy elkéred tőle a személyijét, hogy ki fia borja? :D (mondjuk még akkor sem fogod tudni, hol lakik...

És a hirdetésben az van, hogy SAJÁT dobozában - ami nem azt jelenti, hogy bontatlan...


Tessék, itt van, hívd fel :-)

[link]

2017. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!