Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan diákmunkát ami gimi...

Olyan diákmunkát ami gimi mellett is végezhető?

Figyelt kérdés
Természetesen szünetekben találok egyet s mást de olyan kéne amit hétköznap vagy hétvégén is tudok csinálni ha lehet akkor nem túl sok utazással? De csakis olyanok érdekelnek amik nemilyen kamu munkák amivel igazából egy fillért nem lehet keresni! 16 L

#fiatal #diákmunka #gimi mellett munka
2017. febr. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

"De csakis olyanok érdekelnek amik nemilyen kamu munkák amivel igazából egy fillért nem lehet keresni! 16 L"


Ha a munkáltatód nem fizet ki, pereld be.

2017. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vagy olyan hülye, hogy szerződés nélkül dolgozol vagy mégis?


Kell szülői beleegyezés is a munkáltatónak!

2017. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy 16 és 18 éves kor között még fiatalkorú vagy, akire szigorúbb munkaügyi szabályok vonatkoznak - így a munkáltatók kevésbé kapkodnak a 18 év alattiakért.

Diákszövetkezeteket próbáltad már? Talán rajtuk keresztül jobban kapsz munkát. Így elsőnek a multiknál az árufeltöltő jut eszembe, amit tudnál csinálni.

2017. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a szabályokkal és,hogy mikor milyen engedélyek kellenek. Az egyik szülőm nem mellesleg kifejezetten az ilyen törvényekkel és szabályokkal foglalkozik, illetve ahogy említettem szünetekben dolgozom is csak sajnos 1 nyári szünet vagy egy évben. Próbáltam a diákszövetkezetet igen de ott tényleg leginkább 18 felett keresnek diákokat. Bármilyen pénzkereseti lehetőség érdekelne igazából. Nem csak diákmunka, hallottam például olyat is,hogy kutyasétáltatás vagy segítség időseknek egy kis zsebpénzért. És mielőtt valaki belémkötne ezek kapcsán természetesen érdeklődtem, de vagy túl messze volt vagy más dolog miatt nem volt megoldható!! Leginkább olyanok tanácsa érdekelne akik ezen mr túlestek vagy éppen benne vannak
2017. febr. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!