Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen diákmunka végezhető 16...

Milyen diákmunka végezhető 16 évesen?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy még a Lild-be árufeltöltőnek sem lehet menni 18 év alatt.
2017. febr. 11. 20:49
 1/3 anonim válasza:
tesco-ba és sparba lehet menni árufeltöltönek a nyári szünetben! ha elmutál 18éves akkor az évközbeni iskola szünetekben is dolgozhatsz.
2017. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is fogok dolgozni nyáron. Ha nem sikerül valami áruházba bekerülni árufeltöltőnek, pakolászni, bármit csinálni akkor a legközelebbi ruhagyárba megyek 2 hónapot kibírok és elég jól fizet. Menj végig a városon (vagy falun nem tudom hol laksz) és kérdezgess hogy nem e kell valakinek munkaerő.
2017. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt is van sok lehetőség (boltok,táborok..stb) csak azt nem tudtam, hogy 16 év alatt lehet-e ilyen helyekre menni melózni.
2017. febr. 11. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!