Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Muszáj pénzt szereznem? Hogy...

Muszáj pénzt szereznem? Hogy szerezzek pénzt itthonról?

Figyelt kérdés
Biztos van valami amit itthon csinálhatok és eladhatok valahol, vagy valami netes oldal. Iskola mellett valahogy muszáj pénzt szereznem nem részletezem hogy mire kell és miért nincs de ha tudtok valami ötletet, hogy esetleg neten eladhatnék valamit, vagy valami, nem tudom bármilyen ötlet jól jön. Tudom ha lenne mindenki ezt csinálná, de nekem pár ezer forint is jól jönne. Perverz szexista dolgokra nem vagyok kíváncsi. A válaszokat köszönöm.
2017. febr. 11. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
16/L Ezt kifelejtettem, szóval legálisan dolgozhatnék, de suli mellett nem megy, majd csak nyáron, de az sokára lesz.
2017. febr. 11. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:

átnézed a holmid, és amire nincs szükséged felrakod jófogásra (pl játékok, amikhez nem kötődsz, olyan könyvek, amiket többé nem akarsz elolvasni, esetleg olyan ruhák amiket sosem hordasz, etc)


beszélsz a szüleiddel, hogy szükséged van pénzre, és mit tudnál otthon plusz feladatot vállalni, amiért cserébe segítenének neked


ismerősök körében körbekérdezel, hogy nincs e valami olyan munka, amiért egy kis plusz zsebépénzt kaphatsz (hóeltakarítás, lassan jönnek az első kerti munkák, gyerek/kutya vigyázás, etetés, stb)

2017. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Diákmunka miért nem jó? Olyan is van ami három órás pl. hattól kilencig és nincs is minden nap. Vagy hétvégén. Pár ezer abból simán bejön havonta.
2017. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Álmodik a nyomor . XD
2017. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!