Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Németországból rendeltem egy...

Németországból rendeltem egy csomagot. Mennyi az esélye annak, hogy rejtélyes módon eltűnik a postázás során? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Németországból rendeltem Nyíregyházára egy meglehetősen drága órát Chrono24-ről előre fizetéssel, postán maradóként (nem tudom átvenni a lakcímemen, mivel ajándék lesz olyasvalakinek, akivel egy háztartásban élek)


Mennyi az esélye annak, hogy átvilágítják a csomagot, észreveszik hogy értékes, és valahogyan "lába kéljen"?


2017. febr. 26. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztositas? Tertivevenyes kuldemeny? Mondjuk ezeken elobb kellett volna gondolkozni...
2017. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

,,A Trusted Checkout fizetéssel megrendelt csomagokat mindig biztosítva adják fel, hacsak nem kötött a kereskedővel ettől eltérő megállapodást."



Állítólag biztosítva van a csomag, de őszintén, nem tudom ez a valóságban mit takar

Az eladó aki küldi, az megbízható viszonteladója az óragyártó cégnek, Chrono24-en többszáz sikeres eladása volt, inkább a postai cégektől ver ki a hideg

2017. febr. 27. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted a postákon vannak röntgengépek amit bárki használhat és a dolgozók nézegetik vele hogy mi van a csomagokban?

Max.a legnagyobb központi elosztóbázison meg a reptéren van ilyen és ott is a NAVosok használják vámolás előtt.

Pláne hogy postán maradóra kérted,úgy még nehezebb lenyúlni mert nem lehet ráfogni a kézbesítőkre sem.

2017. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, így nehezebb másra kenni, mondjuk nekem egyszer tűnt el postán telefonom (németországban voltam cserediák ,a fogadó családnál felejtettem ők meg feladták postán, tényleg feladták, adtak követési számot meg minden aztán néztük ahogy átlépett a magyar határon piff, eltűnt) Plusz ha biztosítva van visszakapod a pénzed bár nem lesz itt időben az ajándék.
2017. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!