Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik az utánvétes...

Hogy működik az utánvétes csomag feladása?

Figyelt kérdés

Meg sosem adtam fel igy, szoval nem tudom...

Egy telefont szertnek elküldeni, utánvéttel. Hogy mukodik ez, es mennyibe fog kerulni?



#utánvét #Xsomag
2017. márc. 1. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak olyannak adj fel utánvétellel, akit személyesen ismersz és 100%-ban meg is bízol benne. Egyébként úgy történik, hogy csomagot elviszed a postára és ott kitöltöd a nyomtatványt, de kéred a postás alkalmazott segítségét, mert előre ismerni kell a postaköltséget, hiszen azt is vissza akarod kapni és a pénz visszaküldés költségét is tartalmazza majd a fizetendő összeg. Az egész postázás költségét neked ott a postán előre be kell fizetned. Tehát a telefon költségét, az odapostázás költségét és a pénz visszaküldésének költségét is vissza akarod kapni. Ez az egész csak akkor működik elfogadhatóan, ha a címzett át is veszi a küldeményt és ott az átvétel helyén ki is fizeti a postásnak a teljes összeget. Ha viszont nem fizeti ki, akkor ugyan nem kapja meg a telefont, de a posta visszaszállítja neked és feleslegesen fizetted ki a postaköltséget, tehát megszívtad.
2017. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ertem! Nyilvanvaloan csak megbizhato szemelynek.kuldom!

Koszonom szepen valaszod! :D

Sokat segitettel!

2017. márc. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!