Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tősdézni akarok hol van a pénzem?

Tősdézni akarok hol van a pénzem?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a plus500 alkalmazást jelenleg a demo-val tolom ami nem élesben megy nem sokat játszottam de egész jól megy van itt olyan aki átváltott már élesbe van külömbség könnyebb vagy nehezebb


bele lehet őrülni attól hogy valaki igazi pénzel játszik


2017. ápr. 7. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az a kockázatod van hogy beraksz 100 ezret és leviszed 50-re vagy 0-ra, hanem ha esetleg nyersz és kikéred a pénzt nem biztos hogy kifizetik.
2017. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Tősdézni akarok hol van a pénzem?"

"jelenleg a demo-val tolom"


Nem értem a kérdésed: ha tudod, hogy demo-val tolod, akkor hol lenne a pénzed? Sehol. Nincs. Csak Replika :-)


A valós pénzedet, amivel meg élesben akarsz majd tőzsdézni, mi nem tudhatjuk, hol tartod...


Élesben a valós pénzedet "égeted" és igen, sokkal nehezebb.

Ráadásul a demo direkt arra van kitalálva, hogy "beetesse" az embereket.

2017. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jól megy, csak szerencséd volt eddig. Kérdésed alapján ez nem neked való.
2017. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"jelenleg a demo-val tolom ami nem élesben megy nem sokat játszottam de egész jól megy"



LOOOOL, te kis butus, mutass nekem olyat, amit szinte alig használsz és jól megy :DD Nyilván azért megy jól, hogy beetessenek és fizess. Anyámmm :DD

2017. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!