Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltem egyenes ágon egy 2...

Judit1002 kérdése:

Örököltem egyenes ágon egy 2 szintes házat és nagyon meg akarok szabadulni tőle mert nagy szükségem lenne a pénzre?

Figyelt kérdés
Másnak álomház lenne de én nem tudom használni messze van tőlem, hoyan tudnám minnél hamarabb eladni? Esetleg bank felvásárolná? Egy kissebb összegnyi tartozás van rajta apám ellátásra szorult és mivel a nyugdija nem fedezte a maradék összeget a házra terhelték. Mi volna a legésszerűbb amit tehetnék? Nagyon kellene a pénz. Kb 8 milliót ér a ház jó környéken és helyen van.
2017. márc. 26. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Már a neveden van, megvolt a hagyatéki tárgyalás? Egyedüli tulajdonos vagy? Mennyi az a tartozás, ami rá van terhelve?
2017. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hirdesd meg az ingatlan.com-on!
2017. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Bank nem vásárol ingatlant.


Ingatlan.com -on meg kell hirdetni és ha találtok vevőt ő majd kiegyenlíti a házra terhelt tartozást és a maradék összeget megkapjátok ti.


Gyorsan úgy lehet eladni valamit ha áron alul adod... De abból kiindulva, hogy 8 millió egy 2 szintes (kertes)ház valahol vidéken lehet, itt már nagyon függ attól, hogy egy zsákfaluról beszélünk vagy Érdről.

2017. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Hirdesd meg több netes oldalon, add ki ingatlanosnak, h adja el. Ha nagyon rossz vidéken van (ahol nincs munkahely), akkor nem lesz egyszerű az eladás. mi pl. egy szép lakást 1,5 év után tudtunk eladni-jóval áron alul.
2017. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen egyedül az én nevemen van már tavaly megvolt minden tárgyalás papírok minden megvan ami csak kell hozzá.. körülbelül 600 ezer ftos tartozás van ráterhelve és az ára azért ennyire húzós mert egy hatalmas házról van szó viszonylag jó helyen is van mert központba: óvoda, iskola szembe található vele kv 50 méterre boltok 100 méteren belül orvosirendelő gyógyszertár fogorvos 400 méteren belül.. kurityánban található a ház ami azt jelenti hogy aki keres munkát az talál is mint pl borsod chem vagy épp miskolcon a bosch ami tuti de vannak más munkalehetőségek is..
2017. márc. 27. 05:16
 6/6 anonim ***** válasza:
8 milla neked húzós egy 2 szintes családi házra, ami még jó helyen is van? El vagy te tévedve kicsit. :) Az nagyon olcsónak számit, pláne a mostani ingatlan árakat tekintve. Amúgy sikerült eladni?
2017. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!