Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ilyen vaterás vevővel más...

Az ilyen vaterás vevővel más mit szokott csinálni?

Figyelt kérdés

Eladtam egy rakás műszaki eszközt a vaterán nagyon olcsón a valódi értékeikhez képest, ha darabonként tettem volna fel, kb 10x többet kérhettem volna értük.

És meg is veszik általában.

Amúgy nem voltam teljesen biztos pár darabnak a hibátlan működésében, ezért is írtam ennyi árat.

Írt egy ember, mennyit kérnék az egészért, mondtam egy összeget, írta, hogy jaj de jó, ennyiért viszi is.

Még én vittem neki házhoz(meg nem kérdezte volna, mivel tartozik)

Erre ír egy mailt, hogy ebből pár nem jó, ez neki így nem jó, milyen megoldást találjak ki?

Mondtam neki rendben, a hibásakat visszaveszem, ha visszahozza.....

(kicsit bepipultam, hogy fillérekért vesz valamit, és nekiáll szőrözni pár apró hibán)

Látta, szinte csak pozitív értékelésem van, és gondolom ezért kezdett el szórakozni, meg hogy utaljak vissza neki pénzt.

Mit tenne más ilyen vevővel?



2017. máj. 1. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Hirdetésben írtad, hogy van közte hibás?
2017. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a hirdetésben nem, hanem amikor rákérdezett, akkor írtam, hogy van, aminek bizonytalan a működése.
2017. máj. 1. 12:42
 3/17 anonim válasza:
47%
távozás után reklamációt nem fogadunk el.
2017. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
így járt! Magánszemélyként nem vagy köteles visszavenni. személyes átvétel esetén meg főleg nem!
2017. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Én szoktam 2 hét garanciát vállalni az eladott használt műszaki cikkekre, vagy ha nem vagyok biztos, akkor kipróbálási garanciát adok, de ha áron alul kínálod gari nélkül akkor emberünk így jart. Le fog húzni értékelésben, de te is lehúzhatod. ha sok pozitívod van, nem fog számítani.
2017. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan nem érdekelne, pláne, hogy előre szóltál, hogy problémák lehetnek. Plusz még ingyen el is vitted neki, jó, hogy nem most még te küldj érte futárt, meg még fizess neki...
2017. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor jól tippeltem.

Megfigyeltem, vannak olyan emberkék, akik úgy gondolják, a pénzükért tök új cuccot kapnak, házhozszállítva, 5 év garanciával, és lehetőleg minél nyomottabb áron.

2017. máj. 1. 17:07
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
A bizonytalan működés és a nem működik az két külön dolog. Én letépném az arcodat, ha ezt velem csináltad volna meg. Ha nem működik, akkor nem rakod oda eladásra, nem írsz ki neki semmiféle árat és pont.
2017. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nem biztos, hogy jól jártál volna velem, arcletépésügyileg...

Figyike, ha valamit erősen nyomott áron veszel meg, az a minimum, hogy utána befogod a kis szádat, és örülsz neki, hogy luk van a valagadon.

De ha elolvastad volna az elejétől: írtam neki, nem biztos mindnek a hibátlan működése.

2017. máj. 3. 07:48
 10/17 A kérdező kommentje:

de legyen már annyi agya egy embernek nevezett élőlénynek, ha lát x darab xyz-t a valós árának a töredékéért, akkor ne várja el, hogy pont olyan lesz, mint ami 100% vadonat új.

Nyilván, nem mindenkinek van ideje egyenként lepróbálni valami szart, és kiírni az összes adatot egy termékről.

2017. máj. 3. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!