Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ilyen vaterás vevővel más...

Az ilyen vaterás vevővel más mit szokott csinálni?

Figyelt kérdés

Eladtam egy rakás műszaki eszközt a vaterán nagyon olcsón a valódi értékeikhez képest, ha darabonként tettem volna fel, kb 10x többet kérhettem volna értük.

És meg is veszik általában.

Amúgy nem voltam teljesen biztos pár darabnak a hibátlan működésében, ezért is írtam ennyi árat.

Írt egy ember, mennyit kérnék az egészért, mondtam egy összeget, írta, hogy jaj de jó, ennyiért viszi is.

Még én vittem neki házhoz(meg nem kérdezte volna, mivel tartozik)

Erre ír egy mailt, hogy ebből pár nem jó, ez neki így nem jó, milyen megoldást találjak ki?

Mondtam neki rendben, a hibásakat visszaveszem, ha visszahozza.....

(kicsit bepipultam, hogy fillérekért vesz valamit, és nekiáll szőrözni pár apró hibán)

Látta, szinte csak pozitív értékelésem van, és gondolom ezért kezdett el szórakozni, meg hogy utaljak vissza neki pénzt.

Mit tenne más ilyen vevővel?



2017. máj. 1. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen "emberekre" NE pazarold az időd! Ezek ilyenek!


Vaterán már jártam úgy, hogy eladtam egy nyomtatót 1ft-ért. Majomka reklamál:

-nincs hozzá vezeték(bolhapiacon 100 ft)

-nem tud vele tökéletes képet nyomtatni, mert beszáradt a patron...

Szerinted?


Csinálhattam akármit, tökéletes termék, tökéletes csomagolás, mindig lehúztak értékelésben, meg állandóan faragták a csillagjaim.

Meg állandóan bosszúnegatívokat kellett töröltetnem, csomó időm elmentem ezzel, meguntam.

2017. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sír a pofátok itt sorban, holott tudjátok, hogy kutyák vagytok, akik szart sóznak rá másokra és tartják a markukat a zsozsóért, mert az azért jól jön, mi?
2017. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anc ***** válasza:
Attól függ, hogy hány eszköz volt hibás. Ha 10-ből 8, akkor megértem a felháborodását, ha viszont 10-ből 2, akkor nem. Szerintem dönts a lelkiismereted szerint. :) Egyébként ha negatív értékelést kapsz tőle ezután, és még mindig úgy érzed, hogy neked van igazad, akkor megkérheted a vatera ügyfélszolgálatát, hogy töröljék az értékelést.
2017. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Az ügyfélszolgálatot nem érdekli senki nyomora, csak az, hogy a jutalék be legyen fizetve. Tehát nem törölnek semmit és nem is foglalkoznak senkivel.
2017. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anc ***** válasza:
Nem értek egyet, nekem eddig mindig segítettek. :)
2017. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én még ilyen 90-100%-os eladókkal sosem faragtam rá, ahogy én is elküldtem egy 1ft-ért megnyert hifitornyot is. Magyarország legbiztonságosabb online piactere.
2017. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az anyjára licitáljon!
2017. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!