Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzban hazudni? Ti...

Önéletrajzban hazudni? Ti hazudtatok már benne?

Figyelt kérdés

A legviccesebb az, hogy DIÁK vagyok, és eddig csak diákmunkáim voltak. Na ugye azok a diákok, akik nem a szüleit segítik, tehát nem kényszerülnek arra, hogy a megélhetésük miatt robotoljanak, na azok általában nem is dolgozzák végig az iskolai életüket. Pár hónapokat voltam egy-egy helyen. A nyár utolsó hónapja nekem mindig a nyaralás, buli, délig alvás, ezért augusztusra nem is vállalok munkát.

Amikor DIÁKmunkára jelentkezem, egy csomószor kérdezték meg, hogy miért csak három hónapot dolgoztam, meg miért hagytam abba... és ezt azért kérdezik, mert azt gondolják, hogy akkor biztos náluk is hamar felmondok. DE KÖNYÖRGÖM EGY DIÁK VAGYOK! Most komolyan, azok a cégek, akik diákokat akarnak foglalkoztatni, miért várják el, hogy egy gyerek 16 éves korától kezdve folyamatosan melózzon ugyanannál a cégnél??

Ezért én a 3 hónapot sikeresen átírtam egy évre, gondolom felhívni nem fogják azt a munkahelyet, mivel diákmunkáknál ez nem szokás.


Ti is hazudtatok már a sok sok elvárás miatt?


2017. máj. 8. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem hazudtam benne, előbb-utóbb úgyis kiderül. Mondjuk egy nulla felelősséggel járó rabszolga diákmunkánál totál tök mindegy.
2017. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!