Renvoi Zsuzsanna kérdése:

Ti hogyan spóroltok?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok beosztani a fizetéseteket? Milyen módszerekkel spóroltok?

2017. jún. 11. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig akkor vásárolok be és azt, ami akciós éppen.
2017. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Minden 500ast elteszek ez megy nyereménybetétkönyvbe

Havi x összeg automatikusan betéti számlára, egészségpénztárra, lakáskasszára, nyugdíjpènztárra, ill jövő hónaptól nyugdíjbiztosításra v egy másik betéti alapra

Rengeteg közeli lejáratú dolgot veszek a boltban aldi, tesco, lidl ill egészségpénztárról veszek kaját ahol lehet

2017. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ugy, hogy jelentosen kevesebbet koltok, mint a fizetesem. Nem mindegy, hogy havi 82e forintot kell beosztani, vagy 800 ezret.
2017. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
kevesebbet költök, mint amennyit keresek.
2017. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Akciós dolgokat veszek, a legtöbb dolgot le lehet fagyasztani (akár kenyeret, zsemlét is, de húsok se akadály). Én főzök, max nagyobb adagokat és lefagyasztom, nem rendelek.

Van a telefonomon egy alkalmazás, ahol vezetni tudom, hogy mennyit költöttem pl egy hónapban az élelmiszerre. Nyáron a BKK bérletet addig húzom ki, amíg lehet, pl görkorival 3x annyi az út ideje, de ingyen van...

2017. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem spórolok, de egy csomó dologra nem költök, amire emberek előszeretettel szoktak, pl ruhát szökőévente egyszer veszek.
2017. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

127e-et keresek, számlára megy 12,6e, 5-10e a menzás kajára, 1-10e tisztálkodási szerekre és csokira (főleg erre), 5e gyógyszerek, ezen felül durván 15-20e még kajára, meg a váratlan kiadások...


Havi 70-80e Ft-ot teszek félre.


Legfőbb spórolási módszerem: nem dohányzom és nem vagyok alkoholista


Szomszédom 360e-et keres, de hó végén mindig kisegítem 5-10e-el, fizetésnél meg visszaadja. Láncdohányos és min. 25 napot részeg havonta.

Faterom is ilyen, de szerencsére nem lakik a közelemben :)

2017. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet költök, mint amennyit keresek, mert az igényeim mércéjét nem a felső tízezer költekezési szokásaihoz passzítottam. Ja, és olyan nőt vettem el, aki nem velem keresteti meg a L'Oréal krémek árát - mert ő megérdemli...
2017. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tegy. válasza:

Életbiztosítást kötök. Kis összeggel kezdem és addig emelem amíg nem megterhelő.

Nem a hozam miatt csinálom hanem azért mert ha otthon tenném félre tuti elkölteném. Így kötve vagyok és mindig be kell fizetnem:)

2017. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!