Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell tenni, ha rosszul...

Mit kell tenni, ha rosszul adnak vissza a sparban? Mi az eljárás, hogy működik ez, mi a logikai folyamata, mikre kell vigyázzni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 10:33
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tömören és röviden, te egy undorító és szánalmas balfék vagy, akit valami idióta vett fel erre a munkára, de reményeink szerint hamar pofára fogsz esni a lopási terveddel :)
2017. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
83%
Remélem 40 forintérr veres itt a nyálad.
2017. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

"Nem tudom a boltokban hogy működik a pénztár zárás én csak a postáról tudok írni, de szerintem kb ugyanaz. Én mindenképp megnézettem volna a kamerafelvételeket, ha más sorban álló tanú nem volt. Két dolog lehetséges: vagy szándékos volt, vagy sem. Nézzük az elsőt: ezzel nehéz mit kezdeni, csak a kamera marad. Második: ha véletlen volt, akkor viszont van esélyed, bár ez is 2 dologtól függőt: hivatalosan jegyzőkönyvezték-e a többletet, vagy sem a kasszazárás után. Ergó munka után zsebre vágta és eltette, összejátszva a főpénztárossal, avagy sem. Ha zsebrevágta, akkor megint csak bukta. Ha viszont jegyzőkönyvezték (amire valljuk be azért van esély), akkor lehet keresni valód, hogy neked aznap nem stimmelt a visszajáród. A posta ilyenkor vizsgálatot indított és a rendszerben bevizsgálta az ügyfélkosár tartalmakat és a napi forgalmakat arra a kezelőre. És bár meglepő, de volt, hogy visszafizettük az ügyfélnek, aki a csekkek/levelek összegek alapján bizonyítani tudta, hogy pontosan mi nem stimmelt. Ez nem kamu. A posta kivizsgálta és ha jogos volt, visszafizette"


A legjobb ha idézem a teljes válaszodat, ezzel elég jól ki lehet szűrni vizuálisan a trollokat. Köszönöm a választ mert akkor ezekszerint jó esélyeim vannak a kamerával. Abban továbbra se hiszek, hogy véletlen volt s ott fityeget záráskor a többlet, de gondolom ezt fogják elösször megnézzni, van e jegyzőkönyv, s ha mégis ez történt akkor még egyszerübb az ügy. Én azt hinném, hogy egy főpénztáros már nem fog ilyen piti ügyekben résztvenni, véleményem szerint aki eljut ilyen szintre az már nem piti bünöző, de lehet csak én vagyok túl naiv.

2017. júl. 1. 14:34
 44/52 anonim ***** válasza:
78%
Ő már nem piti bűnöző, ő már annál nagyobb :) Ők tudják igazán hogyan mozog a pénz és mit hogyan lehet, ők átlátják már a dolgokat :) Tapasztalatból írom, 6,5 évig voltam főpénztáros egy nagyon nagy forgalmú postán, a napi bevétel 20-25, de karácsonykor 30 millió ft fölött volt.
2017. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb ez idő alatt, amit én raktam össze a pénzszállítónak az közel 60 millió ft volt, kétszer is kellett neki fordulnia :D
2017. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Akkor máskép kérdezem. Ő tudja mekkora az esély arra, hogy videófelvételen látszódjon ez. Be merné kockáztatni így, hogy aztán jöhet egy panasz, amit a videó igazol? vagy ez hogy megy?
2017. júl. 1. 14:46
 47/52 anonim ***** válasza:
77%
Erre nem tudok válaszolni, nálunk nem volt kamera... vagy csak arra játszik, hogy úgyse fogod megnézetni, mert gondolom az emberek jelentős része nem nézeti meg.
2017. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Egy piti bűnözőből még kinézném ezt, de azt hinném egy főpénztáros már jóval nagyobb tétekkel foglalkozik csak. Ahogy a bérgyilkos se fog rablógyilkossággal pénzt szerezni, mert ő csak jóval nagyobb összegekért gyilkol mint ammenyit egy betöréssel szerezhet:))) Persze én csak tippelem ezeket, nem bolti pályán mozgok.
2017. júl. 1. 15:20
 49/52 anonim ***** válasza:
45%
nem tudom, hogy veszik ki utána a pénzt, de már tapasztalatbol tudom, hogy melyik pénztároshoz nem szabad menni az auchanba :(
2017. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
egyszerű: a blokk, nyugta, számla nem azért van hogy kifizesd, hanem azért hogy ellenőrizd a tételeret ha sor. áll mögötted, az ő problémájuk nyugodtan , tételesen, a blokk szerint pakolod a cikkeket amit vettél - ami nem stimmel és a a pénztárnál vagy még akkor jelzed. - utána nem lehetséges reklamálni sem.(az idő pénz ha sietsz, átvernek ha nyugodt vagy nem fordulhat elő.
2017. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!