Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a postán leadtam kedden...

Ha a postán leadtam kedden egy csomagot, Budapesttől Törökbálintig, semmi féle elsőbbségivel, mikorra számíthatok rá hogy leér, illetve utánvételes fizetés mikorra ér fel hozzám?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Csomagot nem lehet elsőbbségivel feladni. Ezek szerint te vagy utánvételes levelet, vagy utánvételes csomagot adtál fel. Levelet is fel lehet adni 2 kilóig. Az odaút 1-2 napnál nem lehet több. Az hogy mikorra kapod vissza az utánvételt az attól függ, hogy mikor veszik át. Ha nincs otthon az illető, akkor kiértesítik. Csomagot 5 napig levelet 10 munkanapig őriznek meg neki. Ez alatt az idő alatt bármikor lehetősége van a küldeményéért bemenni a postára. Ha már átvette, akkor a visszaút a pénzzel is csak 1-2 nap. Remélem segítettem.
2010. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. máj. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!