Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes most panellakásba...

Érdemes most panellakásba fektetni a pénzt?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban eladó most másfél millióért, egy kétszobás panellakás.A fiamnak jó lenne, de egyenlőre még nincs munkája,ezért fenntartani nem tudná.Megérné ha csak benne állna a pénzem, vagy ráfizetés (rezsi szempontjából) Kiadni albérletbe nem akarnám, mert az bizonytalan.Mi a véleményetek?
2010. máj. 22. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a fiadnak a jövőben kellene majd, és neki is tetszene szerintem jó ötlet megvenni ilyen olcsón (azért nézz utána miért ennyire olcsó, egy kicsit gyanús). nyugodtan kiadhatod albérletbe, ha van rá jelentkező, miért bizonytalan az?
2010. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem a bizonytalant, hogy ha kiadom, kitudja, fog-e rendesen fizetni az albérlő rendesen mindent.Nem tesz-e tönkre valamit a házba, és azt is hallani,hogy nem lehet kitenni az albérlőt,ha nem fizet...Nem tudom, csak hallottam ilyeneket...
2010. máj. 22. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát meg lehet járni az albérlőkkel, kitenni viszont miért ne lehetne (nagy kopasz emberenek ne add ki:)), kell kérni két hónap kauciót és ha nem fizet ki kell tenni rögtön, nem szabad hagyni, hogy elkanászodjanak, mert akkor tényleg a fejedre nőhetnek. Az persze bizonytalan, hogy ki tudod-e adni egy kisvárosban, nem tudom milyen helyen van. És nem szabad jó dolgokat bele rakni, vagy benne hagyni, egy két használt bútor, ha akarja viheti a sajátját.
2010. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!