Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 130ezret adna nekem a barátom,...

130ezret adna nekem a barátom, fogadjam el?

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve együtt vagyunk, és most van egy célom a fogyás, életmód váltás. 130ezer lenne egy bizonyos szolgáltatás, és azt mondta a barátom hogy, kifizetné nekem. Szülinapi, karácsonyi, névnapi ajándékként kb., vagy csak szívesség. Szerinted ciki lenne ha elfogadnam? Nem vagyok dagi amúgy, 162cm/59kg vagyok, nem az a túlsúlyos csak van rajtam felesleg amit le szeretnék adni, és életmódot szeretnék változtatni. Én tanulók meg, ő már dolgozik. Azt mondja nem sok az a pénz, megerdemlem. Szerintetek?

2017. júl. 30. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd fogadd el, persze. Az már csak magánvéleményem, hogy 59 kg-osan nincs szükséged 130 ezer forintos szolgáltatásra, hogy lefogyj.
2017. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha adnak fogadd el, ha ütnek, szaladj el.

De 5-10 kilónál többet nem kellene fogynod szerintem, az meg biztosan menne önerőből is. Jobb helyre is tehetnéd azt a pénzt.

2017. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ez leginkább életmódváltás lenne, sok betegseget ellehet ezzel hagyni. Egyénre szabott étrendet készítenek. Csak azért ennyi mert 1 hét alatt elkészül, de van olcsóbb is csak az sok idő. Mert várólista van és több mint 3000ezres az. És ebbe az évben biztos hogy nem kerülnek be mert én kb 2000nel lehetek ha nem messzebb.
2017. júl. 31. 09:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom kinek a szolgáltatását szeretned, de ha olvasgatsz nala vagy máshol is ezt a fogyást a szolgáltatás igénybevétele nélkül is megteheted, ha van akarat erőd! Nem akarlak lebeszélni róla, csak gondold végig mi másra lehetne költeni azt a pénzt, ha megembereled magad.
2017. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 34 kilót fogytam, és a Forever Living C9-én kivül semmilyen szolgáltatást nem vettem igénybe, kivétel a kondibérletet ami 100 ezer volt egy évre. De tök felesleges ehhez ilyenj olyan "szakember", az interneten rengeteg hasznos tanácsot találsz az életmódváltáshoz. Rengeteg jó termék van a Szaffi-Fittől kezdve akár a Norbi Update-ig, de 130 ezret ne adj ki ilyen szolgáltatásra, butaság hidd el. Járj le edzeni, és figyelj oda mit eszel, pl. hagyd el a lisztet a cukrot és helyettesítsd be nyírfacukorral, eritritol-al. Kezdésnek használhatod a Forever c9-ét az 34990 Ft, és segít áttérni az új életmódra, én pl. úgy kezdtem és most 34 kiló minusznál tartok. A céljaidtól függ, hogy mennyit fogysz ha lemész futni, edzeni, odafigyelsz hamnarabb fogsz fogyni mint a hülyeségtől amiket ezek a cégek mondanak majd. Írnak majd étrendet, meg edzéstervet, meg megnérnek terheléses vércukorral, meg spéci mérleggel amit sok helyen ingyenesen is igénybevehetsz.
2017. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Én írtam előtted, annyiban nem értek egyet veled, hogy a kérdező súlyfeleslege közelében sincs a 30 kg és így szerintem a 34000 forintos termékre (gondolom táplálék kiegészítő, nem néztem utána) sincs szüksége a változtatáshoz. Nem arra gondolok, hogy haszontalan/felesleges lenne, kérlek ne vedd ilyesfajta támadásnak a válaszom, mert egyáltalán nem rossz indulatból írom. Szerintem a kérdezőnek elég lenne, ahogy te is írtad a cukor és liszt elhagyása, valamint pluszban a rendszeres (napi 4-5) étkezést ajánlanám és természetesén a mozgás. Ha én a helyedben lennék kérdező (ahogy egyébként most is csinálom..), utána olvasnék mindennek és ez alapján magamnak állítanám össze az étrendem, az alap elveket magadra formálva nem hibázhatsz. Keress hiteles oldalakat és a befektetett energia megtérül. Ha gondolod megmutatom az én etrendem privátban és elmagyarázom mit, miért csinálok. Hatalmas átalakulásokat látsz és tényleg profi akitől vásárolni akarsz (szerintem egyre gondolunk, nem írok nevet), de egyedül a tudásod fejlesztésével is menni fog.
2017. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: semmiképp sem ciki elfogadni azért adja. De engem érdekelne, hogy mi az a szolgáltatás ha leírnád jó lenne. Tuti lehúzás, a fogyáshoz nem kell semmiféle ilyen szolgáltatás és az életmódváltáshoz sem kell. Szerintem fogyj le alapjáraton és azt a pénzt tartsátok meg hasznosabb dolgokra. Tudom ez egy kicsit off lett így de én hobbi szinten testépítek és tudom, hogy nem kellenek extra szolgáltatások a fogyáshoz semmikor sem. Nem ciki elfogadni de ez fölösleges lenne teljesen. A neten minden ilyen termék, szolgáltatás pénzkidobás. Értek a fogyáshoz tudom mit beszélek.
2017. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
OFF: előző vagyok ha nem veszed igénybe a szolgáltatást csak egészséges életmód + fogyás érdekel alapjáraton tudok segíteni.
2017. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző, ha egyre gondolok a kérdezővel, akkor biztosítani tudlak, hogy nem átverés, aki igénybe veszi a szolgáltatást kivétel nélkül mindenki lefogy. Alapjaraton 20-30-40ezer forint, nem tudom mennyi lehet pontosan, de ez a varolistas ar, azonban lehetőség van azonnal igénybevenni több pénzért, ami most ezek szerint 130ezer forint.
2017. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ma 19:00 Lehet de az egészséges életmód és a velejáró fogyáshoz alapból nem kell semmiféle extra szolgáltatás megy az magától könnyedén. OFF: Egyébként mi ez a szolgáltatás pontosan? Nekem nem kell fogynom csak kíváncsi vagyok mert én sosem gondoltam volna ilyesmire és megnézném így, hogy konkrét véleményem legyen.
2017. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!