Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 130ezret adna nekem a barátom,...

130ezret adna nekem a barátom, fogadjam el?

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve együtt vagyunk, és most van egy célom a fogyás, életmód váltás. 130ezer lenne egy bizonyos szolgáltatás, és azt mondta a barátom hogy, kifizetné nekem. Szülinapi, karácsonyi, névnapi ajándékként kb., vagy csak szívesség. Szerinted ciki lenne ha elfogadnam? Nem vagyok dagi amúgy, 162cm/59kg vagyok, nem az a túlsúlyos csak van rajtam felesleg amit le szeretnék adni, és életmódot szeretnék változtatni. Én tanulók meg, ő már dolgozik. Azt mondja nem sok az a pénz, megerdemlem. Szerintetek?

2017. júl. 30. 17:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4,6,9. Válaszoló vagyok, ha irsz privátot megírom en mire gondolok.
2017. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" Mert várólista van és több mint 3000ezres az. És ebbe az évben biztos hogy nem kerülnek be mert én kb 2000nel lehetek ha nem messzebb"


Gondolom ugyanitt a pénzedért hirtelen 1 hét alatt elkészül ugyanaz. Ami persze érthető, de azért érzek némi ügyes marketinget ebben.


Persze fogadd el, de szerintem felesleges ilyesmire ennyit költeni. Ennyi pénzért már hajlandó lennék magamnak utánaolvasni a neten, hogy hogyan edzek, mit egyek, és lehet hogy nem szalad le olyan gyorsan az a pár felesleges kiló, de előbb utóbb elérnéd a célod. Úgyis a kitartásodon múlik minden, hiába van csilli-villi étrended ha nassolsz, és hiába van edzőterved ha ki-kihagyod az edzést.

2017. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
N@szák Andrea
2018. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!