Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen rendeltem egy e...

Log bence4 kérdése:

Aliexpressen rendeltem egy e cigit hibás volt, vissza kertem az arat es kérte a bankszámla számot. Meg adtam ezek után egy 2ezer forintos 18650 aksit rendeltem?

Figyelt kérdés
Es ra mentem hogy fizetés stb es le is vete a számlámról a pénzt ..es azután írta hogy fizessem ki au aksit az alixpress aztan ra mentem hogy fizetés feladása ...es azóta se lattam azt a 2ezret ez volt tegnap ...es aki árulta az első cucot azóta nem ir vissza semmi...lehet meg loptak volna ??? Amúgy több pénz nem.volt a számlán !!! ??? Ilyenkor.mivam ?????

#Aliexpress #attvertek
2017. aug. 4. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár 1 hét is eltelhet (vagy több is), mire jóváírásra kerül a számládon a pénz (amennyiben a dispute-tal minden ok).
2017. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de utána minek irta hogy fizesem ki ha egyszer ki fizetem ??
2017. aug. 4. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
"Cserébe" csak úgy nem kapsz onnan rendelve cuccot, csak ha kifizeted. Amennyiben jóváírják, az majd később megjelenik a számládon.
2017. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi van? írd már le érthetőbben...
2017. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magyarán anyi hogy ki fizetem az összeget es le is vetek a számlámról de írta hogy fizessem ki a terméket..aztan töröltem a rendelést ..
2017. aug. 4. 14:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Van egy termek aminek vissza kertem az arat ..es el kezd nekem ott pofzani. Hűzot szemű hogy adjak meg neki emait meg jelszót ...nem adtam meg neki semmit se csak a számla számot ...es kesz
2017. aug. 4. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:

továbbra se értem.

vettél egy e-cigit, ami hibás volt.

szóltál az eladónak, aki kérte a számlaszámod. idáig oké.


aztán rendeltél 2ezerért egy akksit mástól, amit állítólag nem fizettél ki, ezért kifizettél mégegyszer. ezt írtad kérdésben, most meg azt írod, hogy törölted a rendelést.


aztán meg azt írod, hogy az e-cigis eladó meg nem válaszol azóta semmit(nem értem az összefüggést)...most akkor mi van?

2017. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hitem hogy vissza éltek a bankszámal
2017. aug. 4. 16:00
 9/9 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, tényleg.

De aki a saját anyanyelvén nem tud megszólalni és fogalmazni értelmesen, az inkább hanyagolja az angol nyelvű webshopok használatát, mert úgy fog járni, ahogyan te.

Tényleg érthetetlen amit írsz, nincs benne logika. Sajnálom.

2017. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!